Pārmaiņu process

Globalizācija ir viens no visbiežāk citētajiem mūsu laika atslēgvārdiem, un to izmanto, lai aprakstītu sociālo pārmaiņu procesu sabiedrībā, uzņēmumos makro līmenī. Apzinoties nepieciešamību pēc pārmaiņām un vēlmi vairāk realizēties arī starptautiskajā tirgū, tika saprasts, ka sabiedrība izvērtēs uzņēmuma darbību un reputācijai ir ļoti svarīgā nozīme. Uzņēmumam jāuzņemas atbildība par sabiedrību un vidi, veicinot to ilgtspējību un labklājību. Kļūst arvien svarīgāk iegūt sociāli apzinātu tēlu: patērētāji, darbinieki, sadarbības partneri, izvēloties zīmolu vai uzņēmumu, prioritāti piešķir korporācijām, kuri savu uzņēmējdarbības praksi un peļņu apvieno ar apzināšanu par savu atbildību par sociālo pārmaiņu īstenošanu jeb ar korporatīvi sociālo atbildību.
Ētiskā uzņēmējdarbības prakse ir uzņēmuma sociālo programmu zona, kuras mērķis ir veicināt labas uzņēmējdarbības prakses pieņemšanu un izplatīšanu uzņēmuma piegādātāju, sadarbības partneru un klientu vidū. Piegādātāju ētiskā darba praks...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Ārsta profesionālā ētikas raksturojums

Ar pārliecību var apgalvot, ka cilvēces rakstītās vēstures laikā un pasaulē, ārsta esamībai vienmēr ir tikusi piešķirta īpaša nozīmība. Cilvēki dodas pie ārsta, lai saņemtu

Working capital management

Rarely are firms started for reasons other than profit. In order to improve the effectiveness of their operations, businesses examine a variety of financial metrics.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.