“Partnera iespaidošanas paņēmieni. Agresija. Manipulācija.” 22.lpp

Ievads
Jādomā ka mūsdienās cilvēki visās jomās un visur, komunicējas savā starpa un komunikācija notiek visur, kur ir cilvēki. Komunikācijas procesā var izveidoties un pastāvēt arī attiecības viņu starpā. Dažreiz komunikācija var būt patīkama, dažreiz nē. Tādas attiecības var mūs nomākt, sadusmot, un radīt citas sliktas sajūtas.
 Teorija dod tam izskaidrojumu. Dažiem cilvēku tipiem attiecības ir sprādzienbīstamas, bet ar citiem vienmēr sapratīsies jau no pusvārda. Cilvēki dažādu iemeslu dēļ var kļūt agresīvi un/ vai sakt manipulēt ar citiem.
Partnera iespaidošana šajā referātā tiks skatīti no negatīvās puses. Iespaidošanu pētīja gan psiholoģijas, gan medicīnas zinības. Iespaidošanas paņēmieni no negatīvas puses ir arī kriminālo zinību redzes lokā.
Psiholoģijas teorija atzīmē agresivitāti kā bīstamo parādību, kas ir nopietns šķērslis cilvēku savstarpējā saskarsmē, radot problēmas. Mūsdienu psiholoģijā atzīts, ka, kaut gan agresīvai uzvedībai ir arī bioloģisks pamats, tā tomēr vairāk ir ...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Ārsta profesionālā ētikas raksturojums

Ar pārliecību var apgalvot, ka cilvēces rakstītās vēstures laikā un pasaulē, ārsta esamībai vienmēr ir tikusi piešķirta īpaša nozīmība. Cilvēki dodas pie ārsta, lai saņemtu

Working capital management

Rarely are firms started for reasons other than profit. In order to improve the effectiveness of their operations, businesses examine a variety of financial metrics.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.