„Pasaule, Eiropa, Baltija 19.gs. beigās un 20.gs. sākumā”

Pārbaudes darbs 12. klasei
„Pasaule, Eiropa, Baltija 19.gs. beigās un 20.gs. sākumā”
Kopā 35 punkti
1. Izskaidro jēdzienus! 5 punkti
Koloniālisms - ir kādas nācijas suverenitātes paplašināšana ārpus savas teritorijas un politiskas kontroles ieviešana šajā teritorijā, tādējādi izmantojot kolonizētās teritorijas resursus, darbaspēku un iegūstot dažādus citus labumus un priekšrocības.
Demokrātiskās - brīvības ir valsts pārvaldes forma, kurā varu īsteno tauta (tiešā demokrātija) vai tās ievēlēti pārstāvji (pārstāvnieciskā demokrātija). Pārstāvnieciskā demokrātija bieži vien ir saistīta ar republiku.
Parlamentārā monarhija - ir kopīgu vadību vai pilnvaras pašvaldību sistēma starp monarhiju un konstitucionālo ievēlētie līderi vai Parlaments. Šāda veida pašvaldību sistēma, valsts galva var būt monarhs. Piemēri valstīs ar parlamentārā monarhija ir Anglijā, Spānijā, Nīderlandē un Thailand
Streiks - ir darba ņēmēju un darba devēju interešu strīda risināšanas veids gadījumos, kad sarunu rezultāt...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Mežs manā pastkastītē

Saturs Ievads 3 Teorētiskais materiāls 3 Pētnieciskā daļa 3 Secinājumi 3 Izmantotās literatūras un informāciju avotu saraksts 3 Pielikums 3 Ievads Pilsēta uz pastkastītēm dažkārt

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.