PATĒRĒTĀJU KULTŪRA MODES INDUSTRIJĀ

PATĒRĒTĀJU KULTŪRA MODES INDUSTRIJĀ
IEVADS
Patērētāju uzvedības kā izpētes sfēras centrā atrodas patērētāju darbības un to iemeslu noskaidrošana. Vēsturiski, patērētāju uzvedības pētīšana fokusējās tieši uz konkrētu patērētāju rīcību vai uz jautājumu – kāpēc cilvēki vispār iegādājas preces? Tikai salīdzinoši nesen visa pētniecība no šī fokusa pārorientējās uz vispārējo patērētāju analīzi, kas ietver veidus un iemeslus kā un kāpēc cilvēki veic pirkumus un to kā un kāpēc viņi vispār izmanto preces.
Cilvēki visā pasaulē var izdarīt dažādas izvēles, pamatojoties uz dažādām vēlmēm. Patērētāji pērk preces, ar kurām viņi jūtas pazīstami un ērti. Indivīda vēlmes un komforta līmenis tiek iegūts, pateicoties raksturīgajām lietām, kas viņu mudina pieņemt lēmumus noteiktā virzienā, kamēr viņi pieņem lēmumus. Kultūra, kurā persona ir audzināta, lielā mērā ietekmē apģērba izvēli. Pēdējās desmitgades laikā pasaules biznesa vide piedzīvo kra...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Ārsta profesionālā ētikas raksturojums

Ar pārliecību var apgalvot, ka cilvēces rakstītās vēstures laikā un pasaulē, ārsta esamībai vienmēr ir tikusi piešķirta īpaša nozīmība. Cilvēki dodas pie ārsta, lai saņemtu

Working capital management

Rarely are firms started for reasons other than profit. In order to improve the effectiveness of their operations, businesses examine a variety of financial metrics.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.