Patērētāju lojalitāte Referāts

Ievads
Patērētāju lojalitātes sasniegšana un nostiprināšana ir būtisks attiecību mārketinga koncepcijas mērķis, liela daudzuma esamība lojalitātu pret organizāciju un maksātspējīgu klientu var nodrošināt to būtisku priekšrocību kā īsā, tā arī ilgtermiņa perspektīvā.
Viens no galvenajiem faktoriem, kas ietekmē patērētāju lojalitāti, ir viņu apmierinātības pakāpe no iepriekšējiem pieteikumiem kompānijā, uzņēmumā. Klientu apmierinātība – labākais rādītājs varbūtības noteikšanai, ka patērētājs veiks atkārtotu pirkumu. Apmierināts pircējs, visticamāk, iesaks uzņēmuma produkciju savām paziņām, draugiem un radiniekiem, kas ir spēcīgākā mārketinga priekšrocība. Mehānismu skaidra izpratne patērētāju lojalitātes izveidošanai un uzturēšanai pret zīmolu, pateiks menedžeriem pareizo ceļu personāla un kopumā visa uzņēmuma darba organizācijas veidošanai, jo uzticamais pircējs ne tikai dod priekšroku uzņēmuma produkcijai alternatīvas konkurentiem, kā arī tiecas tērēt uz firmas produkciju daudz vairāk ...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Ārsta profesionālā ētikas raksturojums

Ar pārliecību var apgalvot, ka cilvēces rakstītās vēstures laikā un pasaulē, ārsta esamībai vienmēr ir tikusi piešķirta īpaša nozīmība. Cilvēki dodas pie ārsta, lai saņemtu

Working capital management

Rarely are firms started for reasons other than profit. In order to improve the effectiveness of their operations, businesses examine a variety of financial metrics.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.