Patērētāju lojalitāte Referāts

Ievads
Patērētāju lojalitātes sasniegšana un nostiprināšana ir būtisks attiecību mārketinga koncepcijas mērķis, liela daudzuma esamība lojalitātu pret organizāciju un maksātspējīgu klientu var nodrošināt to būtisku priekšrocību kā īsā, tā arī ilgtermiņa perspektīvā.
Viens no galvenajiem faktoriem, kas ietekmē patērētāju lojalitāti, ir viņu apmierinātības pakāpe no iepriekšējiem pieteikumiem kompānijā, uzņēmumā. Klientu apmierinātība – labākais rādītājs varbūtības noteikšanai, ka patērētājs veiks atkārtotu pirkumu. Apmierināts pircējs, visticamāk, iesaks uzņēmuma produkciju savām paziņām, draugiem un radiniekiem, kas ir spēcīgākā mārketinga priekšrocība. Mehānismu skaidra izpratne patērētāju lojalitātes izveidošanai un uzturēšanai pret zīmolu, pateiks menedžeriem pareizo ceļu personāla un kopumā visa uzņēmuma darba organizācijas veidošanai, jo uzticamais pircējs ne tikai dod priekšroku uzņēmuma produkcijai alternatīvas konkurentiem, kā arī tiecas tērēt uz firmas produkciju daudz vairāk ...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Valsts uzdevumi un funkcijas. 39.v.

Valsts uzdevums – pienākums, kurš jāveic valstij Valsts funkcija – darbība, ar kuru tiek veikts kāds konkrēts valsts uzdevums. Lielākā daļa par valsts uzdevumiem atzīst:

Iegūstiet piekļuvi visiem +5000 izpildītiem mācību darbiem.

Par 9.90 € jūs varat:
– Pārskatīt visas mūsu arhīvā pieejamās lapas.
– Lejuplādēt jebkurus 10 failus.

Piekļuve būs aktīva 24 stundas.

Jūs varat veikt maksājumu ar jebkuru bankas karti.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.