PD Leksikologija 11.kl

1. uzdevums. ( 22 punkti )

Lasiet tekstu un lieciet nepieciešamās pieturzīmes! ( 12 punkti – par sintaktiski pareizi uzrakstītu teikumu 2p., ja pieļauta 1 kļ. – 1p., ja 2- …kļ. – 0p.)
No vārdiem, kuri atdalīti ar slīpsvītrām, izvēlies pareizo, bet nepareizo nosvītro! (6p.)
Svītriņu vietā ieraksti trūkstošos burtus! ( 4 punkti )

Strūgas darbs saistījās ar cilvēku rakstura vājībām un trūkumiem, un rakstura vājību, un trūkumu izpēti, un kafijas smaržu ieelpojot, un saldo pienu dzerot, viņš arvien // ar vien atminējās sievas netaisnos vārdus, vakar vakarā.

Arī viņam piepeši gribējās kaut kur // kautkur pa visam // pavisam pazust zaļā prokurora mētelī kopā ar jaunu un saprotošu, laipnu un saskanīgu būtni, kas viņu saprastu no pusvārda // pus vārda un kas atļautu pie brokastgalda lasīt avīzes, un Strūga gardi nosmējās, kozdams maizes rikā.
Viņš zināja, ka ne par ko // neparko šādā dēkā neielaidīsies, viņam trūka azartiskas dabas, Strūga, kā zināms, bija lēnīgs analītiķis.

Viņš izrād...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Mežs manā pastkastītē

Saturs Ievads 3 Teorētiskais materiāls 3 Pētnieciskā daļa 3 Secinājumi 3 Izmantotās literatūras un informāciju avotu saraksts 3 Pielikums 3 Ievads Pilsēta uz pastkastītēm dažkārt

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.