Peakses atskaite. Pedagoģija. 161103

Iesaistīšanās klases un skolas dzīvē
Ejot praksi Daugavpils 3. vidusskolā, biju piedalījies ne tikai sporta nodarbību vadīšana, bet arī palīdzējis organizēt vairākus sporta pasākumus, kā vienu no tiem, var minēt pavasara sporta kross. Piedalījos gan organizācijas procesā, gan vadīšanas procesā, gan skolēnu krosam sagatavošanas procesā. Katrs no procesiem sniedza man jaunas zināšanas, kas tiks atspoguļotas praktiskās pieredzes sadaļā, kā arī gandarījumu no padarīta darba. Kopā ar sporta skolotāju organizējam gan stafešu turnīrus, gan futbola sacensības. 10. prakses nedēļas paskrēja ļoti ātri, tāpēc ka neviena stunda nebija garlaicīga.
Ko iemācījies prakses laikā
Prakses laikā iemācījos ne tikai plānot sporta nodarbības, bet arī pielāgoties situācijai, tāpēc ka ne vienmēr katra nodarbība gāja pēc mana plāna. Respektīvi, bieži vien gadās tā, ka bija jāpielāgojas situācijai. Protams, ka attīstīju savas prasmes komunikācijā ar bērniem, uzskatu, ka tas ir ļoti noderīgas iemaņas un zināšanas ...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.