Pedagoģiskā diagnostika

 
SATURS

Bērna raksturojums 2
Situācijas raksturojums 3
Skolēna diagnostika 4

Secinājumi 6
Izmantotās literatūras un avotu saraksts 7

BĒRNA RAKSTUROJUMS [1][1]

Zēns, apmēram 10-12 gadi. Ģērbies skolas formā. Drēbes un mati kārtīgi sakārtoti un tīri. Uz sejas neliela rēta.
Mācībās ir zemas atzīmes, pārsvarā D līmenis. Priekšmetu prasības grūti izpildīt, jo kavējas pat pie viegliem mācību uzdevumiem. Lasīšana, rakstīšana, arī runāšana zēnam ir grūts uzdevums. Mācību stundās ir kluss un kārtīgs, bet tādēļ, ka nesaprot, nevar atbildēt skolotājam, zēns tiek bieži sodīts ar to, ka jādodas stāvēt aiz klases durvīm, tam viņš nepretojas, bet dodas un izcieš sodu.
Novērojama gan pašizolācija – zēns nelabprāt veido kontaktu ar pieaugušajiem, citiem skolēniem, gan izolācija no apkārtējās sabiedrības – skolēni viņu izsmej, vecāki neapmierināti, skolotāji soda. Zēns dzird, ka citi skolēni viņu apvaino un izsmej, bet neko nesaka, neaizstāv sevi.
Nav novērojams progress izaugsmē nevienā jomā, jo ...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Argumentētā eseja “Dzīves mirkļi”

Ikviena cilvēka dzīves ceļā tiek piedzīvoti neskaitāmi mirkļi – prieki, bēdas, pārbaudījumi, uzvaras un sakāves mirkļi. Šie mirkļi var būt nelieli pārdzīvojumi vai lieli notikumi,

 Anglicismi latviešu valodā

Ievads Gan Satversme, gan augstākā līmeņa politikas plānošanas dokumentos ir uzsvērta latviešu valodas nozīme. Nacionālā attīstības plānā latviešu valoda tiek raksturota kā “būtisks resurss indivīda

Iegūstiet piekļuvi visiem +5000 izpildītiem mācību darbiem.

Par 9.90 € jūs varat:
– Pārskatīt visas mūsu arhīvā pieejamās lapas.
– Lejuplādēt jebkurus 10 failus.

Piekļuve būs aktīva 24 stundas.

Jūs varat veikt maksājumu ar jebkuru bankas karti.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.