Pedagogu sadarbība un atbilstoša komunikācija ar vecākiem pirmsskolas izglītības iestādē

Pedagogu sadarbība un atbilstoša komunikācija ar vecākiem pirmsskolas izglītības iestādē
1. PIRMSSKOLAS PEDAGOGA SADARBĪBA AR VECĀKIEM 5
2. RĪCĪBAS PLĀNS VECĀKU UN SKOLOTĀJU SADARBĪBĀ 11
SECINĀJUMI 15
IZMANTOTĀ LITERATŪRA 16
IEVADS
Ģimene un pirmsskola ir kā divi vienas upes krasti - divi nozīmīgi bērnu socializācijas institūti. Audzināšanas funkcijas ir tik atšķirīgas, bet bērna personības vispusīgai attīstībai nepieciešama viņu sadarbība. Jāatzīmē, ka sadarbības mērķis ir sadarbības rezultātā nodrošināt bērna optimālus socializācijas apstākļus reālajā vidē. Pozitīva uz savstarpēju cieņu balstīta vecāku un pirmsskolas pedagoga sadarbība ir viens no būtiskajiem priekšnosacījumiem bērnu personības attīstībai.
Lai būtu iespējama veiksmīga sadarbība, starp pirmsskolas pedagogu un bērnu vecākiem, pedagogam jāpiemīt labām komunikatīvām prasmēm. Lai jautātu un atbildētu, pirmsskolas pedagogam nepieciešams bagātīgs vārdu ...

Citi darbi šajā kategorijā

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.