Pelengācijas metodes

Saturs
Ievads 3
1 Amplitūdas metode 4
1.1 Maksimuma metode 4
1.2 Minimuma metode 6
1.3 Salīdzināšanas metode 7
1.4 Vienādu signālu metode 10
2 Fāzes metodes 12
Secinājumi 15
Literatūras saraksts 16

Ievads

Pelengācija – paņēmiens, kuru izmanto, lai noteikt leņķiskas koordinātes. Pelengācijai izmanto leņķu mērāmos instrumentus jeb pelengatorus.
Pelengātors iekļauj sevī antenu vai antenas sistēmu, uztvērēju, kurš saņem un apstrādā radiolokācijas signālus, un mērīšanas ierīci. Viena no galvenajiem pelengācijas ierīces parametriem ir tā pelengācijas raksturojums. Pelengācijas raksturojums – atkarība starp uztvērēja izejas spriegumu un viļņa pienākšanas virzienu Uizej.(j).
Atkarībā no tā kāds ir signāla parametrs, kurš galvenokārt ietekmē uz pelengācijas raksturojumu formēšanu, izdala sekojošus pelengācijas metodes:

Amplitūdas metode
Frekvences metode
Fāzes metode

Amplitūdas metode
Amplitūdas metodes savukārt dalās uz sekojošiem tipiem:

Maksimuma
Minimuma
Salīdzināšanas
Vienādu signāl...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Ārsta profesionālā ētikas raksturojums

Ar pārliecību var apgalvot, ka cilvēces rakstītās vēstures laikā un pasaulē, ārsta esamībai vienmēr ir tikusi piešķirta īpaša nozīmība. Cilvēki dodas pie ārsta, lai saņemtu

Working capital management

Rarely are firms started for reasons other than profit. In order to improve the effectiveness of their operations, businesses examine a variety of financial metrics.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.