PERSONISKĀS INFORMĀCIJAS ORGANIZĒŠANAS PAŅĒMIENI

LATVIJAS UNIVERSITĀTE
SOCIĀLO ZINĀTŅU FAKULTĀTE
INFORMĀCIJAS UN BIBLIOTĒKU STUDIJU NODAĻA
PERSONISKĀS INFORMĀCIJAS ORGANIZĒŠANAS PAŅĒMIENI
KURSA DARBS
RĪGA 2021
ANOTĀCIJA
Informācijas izmantošana un organizēšana joprojām ir aktuāla tēma mūsdienās gan Latvijā, gan ārzemēs, it īpaši tas attiecas uz cilvēka personisko informāciju. Pateicoties mūsdienu tehnoloģijām, cilvēkiem tiek dota papildus izvēle, kā varētu strukturizēt, pārvaldīt un glabāt savu personisko informāciju. Līdz ar to arī pilnībā vai daļēji mainīt savus paradumus un apgūt paņēmienus.
Pētījuma mērķis ir izanalizēt cilvēku personiskās informācijas organizēšanas paņēmienus un veidus informācijas jomā. Par pētījuma teorētisko bāzi tika izmantota Īzaka Ajzena teorija par plānoto uzvedību. Lai apstiprinātu vai noraidītu izteikto hipotēzi, par datu vākšanas metodi tika izvēlēta anketēšana.
Pētījumā iegūtos rezultātos tika noskaidroti personiskās informācijas organizēšanas veidi, varianti, tipi u.tml. cilvēku ietekmējošie faktori ...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.