Piedāvātas darbības matemātikas apgūšanai vidējai grupai bērnudārzā caur pasaku

Ar pasakas palīdzību notiek ne tikai valodas attīstība, bet arī matemātisko priekšstatu veidošana tēlotājdarbībai nepieciešamo prasmju apgūšana. Tiek ņemta pasaka Sarkangalvīte. Nodarbība bērniem PII 4-5 gadu vecumā.
Nodarbībās uzdevums ir nostiprināt zināšanas par skaitļiem no 0 līdz 10 un prasme strādāt ar tiem. Pilnveidot bērnu priekšstatus par skaitļu izkārtojumu skaitļu rindā.
Materiāli: numurētas aploksnes ar uzdevumiem, koks ar cipariem uz lapām, kartītes ar cipariem no 1 līdz 10, , vienkārši zīmuļi, loksnes ar celiņiem, šķēres, skaitīšanas nūjas.
Sagatavošanas darbs: pasakas lasīšana.
Nodarbības process
Kamēr Sarkangalvīte staigāja pa mežu, viņa mums atstāja aploksnes ar dažādiem uzdevumiem. Mēs tos meklēsim un veiksim uzdevumuspēc kārtas. Un šeit ir pirmā aploksne, uz kuras ir uzzīmēts cipars "1".
Kāds no bērniem nolasa uzdevumu no aploksnes. “Labdien, esmu Sarkangalvīte uzminiet bērni, cik man gadu. Padoms – es esmu tikpat veca, cik šeit bērnu.”
Skolotājs slavē bērnus un vi...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Portera modelis

Saskaņā ar Maikla Portera teoriju, valstu konkurētspēja jāskata plašā kontekstā – kā uzņēmējdarbības un cilvēkresursu attīstībai radītā vide nodrošina uzņēmumu spēju konkurēt, palielināt savas produkcijas

Translation

Essay: Translation is the process of transferring the meaning of a source text into another language. The translator must take into account not only the

DIPLOMĀTISKĀS UN KONSULĀRĀS TIESĪBAS

Viens no nesenajiem piemēriem, kas piesaistīja mediju uzmanību par starptautiskajām diplomātiskajām un konsulārajām tiesībām, ir bijis saistīts ar Krievijas Federācijas vēstniecību Lielbritānijā. 2018. gadā Lielbritānijas

Iegūstiet piekļuvi visiem +5000 izpildītiem mācību darbiem.

Par 9.90 € jūs varat:
– Pārskatīt visas mūsu arhīvā pieejamās lapas.
– Lejuplādēt jebkurus 10 failus.

Piekļuve būs aktīva 24 stundas.

Jūs varat veikt maksājumu ar jebkuru bankas karti.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.