PIEPRASIJUMA UN PIEDĀVĀJUMA FAKTORU SALĪDZINĀŠANA

PIEPRASIJUMA UN PIEDĀVĀJUMA FAKTORU SALĪDZINĀŠANA
Referāts ekonomikā
Darba autors:
Rīga, 2018. Gads
Satura rādītājs
Satura rādītājs ........... 2
Ievads ........... 3

Pieprasījums un cena ........... 5
Piedāvājums un cena ........... 7

Secinājumi ........... 10
Izmantotā literatūra un avoti ........... 11
Ievads
 Jautājums par pieprasījumu un piedāvājumu ir cieši saistīts ar jautājumu par tirgus cenas veidošanos. Tirgus cena un tās veidošanās process ir viena no vissvarīgākajām tautsaimniecības teorijas problēmām. Pie labas un pareizas izpratnes par tirgus cenas veidošanās procesu, būs skaidrākas arī citas tautsaimniecības teorijas problēmas.
            Ja runā par tirgus cenas veidošanos brīvās konkurences apstākļos, tad no svara ir divi jēdzieni, kas jānoskaidro, lai izprastu tirgus cenas veidošanās procesu. Šie divi jēdzieni ir pieprasījums un piedāvājums.
            Ekonomiskie apstākļi ražošanā katrā nacionālajā saimniecībā ir pietiekoši atšķirīgi. Atšķirības saimniecības apgā...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Ārsta profesionālā ētikas raksturojums

Ar pārliecību var apgalvot, ka cilvēces rakstītās vēstures laikā un pasaulē, ārsta esamībai vienmēr ir tikusi piešķirta īpaša nozīmība. Cilvēki dodas pie ārsta, lai saņemtu

Working capital management

Rarely are firms started for reasons other than profit. In order to improve the effectiveness of their operations, businesses examine a variety of financial metrics.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.