PIEPRASĪJUMS NEKUSTAMĀ ĪPAŠUMA TIRGŪ, IETEKMĒJOŠIE FAKTORI

Ievads 3
1. Teorētiskās informācijas apskats 4
1.1. Pieprasījumu nekustamā īpašuma tirgū ietekmējošie faktori 4
2. Praktiskā daļa 5
2.1. Demogrāfiskais faktors 5
2.2. Ekonomiskie faktori 5
2.3. Sociālie faktori 6
2.4. Politiskie faktori 6
2.5. Ģeogrāfiskie faktori 6
2.6. Ekoloģiskie faktori 7
Secinājumi un priekšlikumi 8
Izmantotās literatūras un avotu saraksts 9
Ievads
Darba aktualitāte: Pēc pēdējo gadu nekustamo īpašumu tirgus tendencēm pieaugt gan darījumu skaitam, gan darījumu apjomam, var novērot, ka visos segmentos ir novērojams stabils nekustamo īpašumu cenu kāpums. Tas gan valstij ar tirgus ekonomiku ir tikai pozitīvi, jo tas norāda uz to, ka iedzīvotājiem ir izveidojušies finanšu uzkrājumi vai bankas ir pārliecinātas par turpmāko ekonomisko izaugsmi un kreditē mājokļa vai cita nekustamā īpašuma iegādi.
Tomēr ir novērojamas tirgus attīstības atšķirības dažādos Latvijas reģionos. Tādā reģionā, kā Latgale, kur ir augsts bezdarba līmenis, zems ienākumu līmenis nekustamo īpašumu ti...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Ārsta profesionālā ētikas raksturojums

Ar pārliecību var apgalvot, ka cilvēces rakstītās vēstures laikā un pasaulē, ārsta esamībai vienmēr ir tikusi piešķirta īpaša nozīmība. Cilvēki dodas pie ārsta, lai saņemtu

Working capital management

Rarely are firms started for reasons other than profit. In order to improve the effectiveness of their operations, businesses examine a variety of financial metrics.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.