Pirmseksāmena stresa ietekmējošie faktori vidusskolniekiem

Pirmseksāmena stresa ietekmējošie faktori vidusskolniekiem
Saturs
1. Vidusskolnieka stresu izraisošie faktori 3
2. Stresa izpausmes 6
3. Stresa veidi 9
4. Stresa sekas 13
5. Stresa pārvarēšanas veidi 16
Izmantoto avotu pārskats 22
Bibliography 22
Vidusskolnieka stresu izraisošie faktori
Vidusskolas laikā pusaudzim jāsatiekas ar vairākām grūtībām: ir jāpieņem vairāki svarīgi lēmumi. Viens no svarīgākajiem lēmumiem jauniešu dzīvē ir profesijas izvēle. Tikpat svarīga ir topošas mācību iestādes izvēle. Pieteikuma datumi katrai universitātei ir atšķirīgi, atšķirīgas ir arī uzņemšanas prasības.
Gatavošanās uzņemšanas procesam vairumam jauniešu ir biedējoša, mulsinoša un stresa pilna, nevar zināt, vai izdosies iestāties izvēlētajā augstskolās, varētu būt, ka ir daudz pretendentu, bet maz studiju vietas vai budžeta vietas. Skumja realitāte pretendentiem, kuri mēģina iestāties valsts augstskolās, ir tā, ka ir pārāk daudz pretendentu, bet pārāk maz tiek pieņemti. Beidzot vidusskolu ir svarīgi sa...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.