PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS PROBLĒMAS. PEDAGOGU TRŪKUMS PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS IESTĀDĒS

IEVADS
Mūsdienās sabiedrība skolotājiem izvirza augstas prasības. Skolotāji ir tie, kam pieder nozīmīga loma gan pirmsskolas, gan skolas vecuma bērnu, gan arī vecāku izglītošanā. Pirmsskolas izglītības iestāde ir pati pirmā izglītības iestāde, kuru apmeklē bērns. Tieši pirmsskolas izglītības pieejamība un kvalitāte ir pamats veiksmīgai izglītības iegūšanai mūža garumā. Uz pirmsskolas skolotāja pleciem gulstas milzīga atbildība, jo viņa darbs liek pamatus visai bērna turpmākajai izglītībai, dzīvei.
Pirmsskolas vecums ir cilvēka personības kodola veidošanās laiks. Pirmsskolas izglītības skolotājs ir kā audzēkņa otra ģimene, jo bērnudārzā, kā to dēvējam ikdienā, bērns pavada lielāko dienas nomoda daļu.
Darbs pirmsskolā ir nozīmīgs un būtisks, jo bērnudārzs ir pirmā izglītības pakāpe, kas saistīta ar bērna personības veidošanos. Laikā, kad izglītības prestižs mūsu valstī ir krities, jo bieži vien cilvēks bez izglītības nopelna daudz vairāk nekā ar izglītību, tālākais darbs jāvirza tā, lai ...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Valsts uzdevumi un funkcijas. 39.v.

Valsts uzdevums – pienākums, kurš jāveic valstij Valsts funkcija – darbība, ar kuru tiek veikts kāds konkrēts valsts uzdevums. Lielākā daļa par valsts uzdevumiem atzīst:

Iegūstiet piekļuvi visiem +5000 izpildītiem mācību darbiem.

Par 9.90 € jūs varat:
– Pārskatīt visas mūsu arhīvā pieejamās lapas.
– Lejuplādēt jebkurus 10 failus.

Piekļuve būs aktīva 24 stundas.

Jūs varat veikt maksājumu ar jebkuru bankas karti.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.