Praktiskais darbs №3 Tēma: Datu struktūras

Praktiskais darbs №3 Tēma: Datu struktūras Uzdevumi:

Uzzīmējiet algoritma blokshēmu, lai atrisinātu nākamu uzdevumu:

viendimensijā masīvā no 10 veseliem skaitļiem atrast maksimālo un minimālo elementus un apmainīt tos vietām.

Uzzīmējiet algoritma blokshēmu, lai atrisinātu nākamu uzdevumu:

izveidot viendimensiju masīvu no 10 veseliem skaitļiem un ievadīt no tastatūras skaitli a. Ja masīva skaitlis к mazāk pār а , tad atvietot tā uz 0, citādi- uz 1.

Uzzīmējiet algoritma blokshēmu, lai atrisinātu nākamu uzdevumu: kārtot kvadrātveida masīvu pirmās kolonnas elementu augošā secībā.
Uzzīmējiet algoritma blokshēmu, lai atrisinātu nākamu uzdevumu: kārtot masīvu (3*4) katras rindas elementu dilstošā secībā.
Uzzīmējiet algoritma blokshēmu, lai atrisinātu nākamu uzdevumu:

viendimensijā masīvā no n veseliem elementiem atrast minimalo elementu pēc absolūtas vērtības, rēķināt elementu summu pēc absolūtas vērtības, kuri ir novietoti pirmelementa, kas ir vienāds nullei.
Pārveidot masīvu tādējādi,...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

1. kontroldarbs 19052023

(pareizas var būt arī vairākas atbildes) Kādu informāciju ir jāsniedz (pārzinim pēc savas iniciatīvas) datu subjektam, ievācot no viņa datus? Pārziņa nosaukumu un adresi; Personas

Globalization trends

Globalization trends, which are observable with the advancement of technology, blur the boundaries between nations: people travel more, seek employment abroad, and move their country

Muitas darbība Latvijas pastā

IEVADS Starptautiskie pasta sūtījumi mūsdienās, pateicoties plaši izplatītajai interneta tehnoloģiju intensīvai attīstībai, kļūst par vienu no ērtākajiem un izplatītākajiem veidiem, kā fiziskām personām pārvietot preces

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.