Praktiskais darbs №3 Tēma: Datu struktūras

Praktiskais darbs №3 Tēma: Datu struktūras Uzdevumi:

Uzzīmējiet algoritma blokshēmu, lai atrisinātu nākamu uzdevumu:

viendimensijā masīvā no 10 veseliem skaitļiem atrast maksimālo un minimālo elementus un apmainīt tos vietām.

Uzzīmējiet algoritma blokshēmu, lai atrisinātu nākamu uzdevumu:

izveidot viendimensiju masīvu no 10 veseliem skaitļiem un ievadīt no tastatūras skaitli a. Ja masīva skaitlis к mazāk pār а , tad atvietot tā uz 0, citādi- uz 1.

Uzzīmējiet algoritma blokshēmu, lai atrisinātu nākamu uzdevumu: kārtot kvadrātveida masīvu pirmās kolonnas elementu augošā secībā.
Uzzīmējiet algoritma blokshēmu, lai atrisinātu nākamu uzdevumu: kārtot masīvu (3*4) katras rindas elementu dilstošā secībā.
Uzzīmējiet algoritma blokshēmu, lai atrisinātu nākamu uzdevumu:

viendimensijā masīvā no n veseliem elementiem atrast minimalo elementu pēc absolūtas vērtības, rēķināt elementu summu pēc absolūtas vērtības, kuri ir novietoti pirmelementa, kas ir vienāds nullei.
Pārveidot masīvu tādējādi,...

Citi darbi šajā kategorijā

Sociālā stratifikācija

Sociālā stratifikācija Anotācija 2 Ievads 4 1. Sociālās stratifikācijas jēdziens un būtība 5 2. Stratifikācijas kritēriji 6 3. Sociālās stratifikācijas sistēmas 8 4. Nozīmīgākās stratifikācijas

The Organisation for Economic Cooperation and Development

https://www.researchgate.net/publication/237297172_The_Organisation_for_Economic_Cooperation_and_Development_OECD GLOBAL MONITOR The Organisation for Economic Cooperation and Development RICHARD WOODWARD The Organisation for Economic Co-operation and Development (OECD) is frequently cited as one

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.