Prasības pieteikums obligāti ir jāsagatavo

Prasības pieteikums obligāti ir jāsagatavo, izmantojot Ministru kabineta 2018.gada 29.maija noteikumiem Nr.305 „Noteikumi par vienkāršotajā procedūrā izmantojamām veidlapām” (turpmāk – MK noteikumi) pielikumā esošās veidlapas (veidlapas pieejamas, piemēram, interneta vietnē: https://likumi.lv/ta/id/299326), jo pretējā gadījumā tiesai ir pamats atstāt iesniegto prasības pieteikumu bez virzības. Tāpat obligāti ir jānorāda, vai prasītājs vēlas lietas iztiesāšanu tiesas sēdē.
Prasības pieteikuma veidlapas aizpildīšana ir jāsāk ar to, ka jānorāda tās rajona (pilsētas) tiesas nosaukums, kurai iesniedzams prasības pieteikums. Atbilstoši Civilprocesa likumā noteiktajam prasību pret fizisku personu ceļ pēc tās dzīvesvietas, savukārt pret juridisku personu – pēc tās juridiskās adreses (ja prasība radusies sakarā ar juridiskās personas filiāles vai pārstāvniecības darbību, prasību var celt tiesā arī pēc filiāles vai pārstāvniecības atrašanās vietas).
Informācija par to, kāds ir tiesas nosaukums, ...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Valsts uzdevumi un funkcijas. 39.v.

Valsts uzdevums – pienākums, kurš jāveic valstij Valsts funkcija – darbība, ar kuru tiek veikts kāds konkrēts valsts uzdevums. Lielākā daļa par valsts uzdevumiem atzīst:

Iegūstiet piekļuvi visiem +5000 izpildītiem mācību darbiem.

Par 9.90 € jūs varat:
– Pārskatīt visas mūsu arhīvā pieejamās lapas.
– Lejuplādēt jebkurus 10 failus.

Piekļuve būs aktīva 24 stundas.

Jūs varat veikt maksājumu ar jebkuru bankas karti.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.