Priekšeksāmens (Gatavs darbs pielikumā zip.arhiva)

Katrs uzdevums max 5 punkti, lai iegūtu pielaidi eksāmenam, jāiegūst vismaz 8!

uzd.

Uzņēmums izgatavo divus dažādu izstrādājumu veidus „A” un „B”. Izmantojot lineārās programmēšanas metodi aprēķināt izstrādājumu „A” un „B” tādu ražošanas apjomu, lai uzņēmuma izmaksas būtu vismazākās un uzņēmums izpildītu savas līgumsaistības.
Viena „A” izstrādājuma darbietilpība ir 3 stundas, bet „B” – 5 stundas. Uzņēmums noslēdzis piegādes līgumus, kas paredz, ka katru nedēļu jāpiegādā firmai „C” ne vairāk kā 10 „A” izstrādājumu un ne vairāk kā 9 „B” izstrādājumus.
No katra saražotā „A” izstrādājuma uzņēmuma izmaksas pieaug par 1 EUR, bet no katra
„B” izstrādājuma – 6 EUR. Uzņēmuma kopējie darba resursi, lai saglabātu darbinieku noslodzi, ir vismaz 60 stundas/nedēļā.
Sastādīt uzdevuma matemātisko modeli, izmantojot lineārās programmēšanas metodi grafiski noteikt atrisinājumu plānu un aprēķināt izstrādājumu „A” un „B” tādu ražošanas apjomu, lai uzņēmums gūtu maksimālo peļņu. Aprēķināt maksimālās peļņ...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.