PRODUKTA KONCEPCIJA MĀRKETINGĀ. PlayStation 5 (PS5).

PRODUKTA KONCEPCIJA MĀRKETINGĀ

Izvēlētais produkts - PlayStation 5 (PS5).

Tas ir mājas videospēļu konsole, kuru izstrādājusi Sony Interactive Entertainment. PS5, kas tika paziņots 2019. gadā kā PlayStation 4 pēctecis, tika izlaists 2020. gada 12. novembrī Austrālijā, Japānā, Jaunzēlandē, Ziemeļamerikā, Singapūrā un Dienvidkorejā un 2020. gada 19. novembrī un citos lielākajos tirgos, izņemot Ķīnu un Ķīnu. Indija

Mērķa tirgus –cilvēki, pārsvarā no 14 līdz 30 gadiem, vairāk virieši.

1. līmenis - produkta pamatvērtība.
Produkta pamatvērtība iekļauj sevī pamatvērtības, ko piedāvā produkts klientiem, kad tie iegādājas to. Tāpēc jau pašā sākumā pircējs domā par to, ko viņš saņems, kad iegādāsies šo konkrētu preci.
PlayStation 5 jeb PS5 ir spēļu konsole līdz ar to, tas pamatvērtība ir dot iespēju vienam vai vairākiem spēlētājiem spēlēt videospēles. Tieši tāpēc potenciāls pircējs jau iepriekš zina, kādas spēlēs viņam ir vajadzīgas, kas viņam patīk.
2. līmenis – produkta raksturlielumi.
Šajā...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Ārsta profesionālā ētikas raksturojums

Ar pārliecību var apgalvot, ka cilvēces rakstītās vēstures laikā un pasaulē, ārsta esamībai vienmēr ir tikusi piešķirta īpaša nozīmība. Cilvēki dodas pie ārsta, lai saņemtu

Working capital management

Rarely are firms started for reasons other than profit. In order to improve the effectiveness of their operations, businesses examine a variety of financial metrics.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.