Profesionālā ētika pieprasa sekot savam tēlam 24/7

1. uzdevums. Profesionālā ētika pieprasa sekot savam tēlam 24/7. Vai piekrītat šādai prasībai? Kāpēc? Miniet, Jūsuprāt, 2-3 veiksmīgus un 2-3 neveiksmīgus Latvijas un pasaules savas profesijas publiskos tēlus, komentējot viņu profesionālās veiksmes un neveiksmes iemeslus.
Es daļēji piekrītu šādai prasībai, jo atkarībā no personas profesijas un atpazīstamības sabiedrībā, nepārtraukta sekošana savam tēlam iespējams nav tik būtiska. Atsevišķu profesiju pārstāvjiem, piemēram, valsts amatperosonām ir nepieciešams sekot līdzi savam tēlam, jo tas var ietekmēt personas profesionālo dzīvi, savukārt, piemēram, pārdevējai veikalā sava tēla uzturēšana nav tik būtiska un nozīmīga karjerai.
Veiksmīgi:

Romualds Vonsovičs – atzīts par vienu no labākajiem advokātiem Latvijā, savu publisko tēlu veidojis balstoties uz panākumiem profesionālajā jomā.
Egils Levits – Latvijas Republikas prezidents, bijušais Eiropas Savienības Tiesas tiesnesis. spēja uzrunāt starptautisko auditoriju, un šajā vidē viņš tiek ...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Ārsta profesionālā ētikas raksturojums

Ar pārliecību var apgalvot, ka cilvēces rakstītās vēstures laikā un pasaulē, ārsta esamībai vienmēr ir tikusi piešķirta īpaša nozīmība. Cilvēki dodas pie ārsta, lai saņemtu

Working capital management

Rarely are firms started for reasons other than profit. In order to improve the effectiveness of their operations, businesses examine a variety of financial metrics.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.