PSIHOLOGA DARBS SKOLĀ: TIESISKIE ASPEKTI

PSIHOLOGA DARBS SKOLĀ: TIESISKIE ASPEKTI
 
Ievads
Psihologi vistiešākā veidā rūpējas par sabiedrības psiholoģisko labklājību, nodrošinot palīdzību krīzes situācijās, gādājot par garīgo veselību, sniedzot atbalstu psiholoģiskā stresa un risku mazināšanā. (LR Psihologu likums, 2018) Psihologs ar atbalstu, iedrošināšanu, aktīvo uzklausīšanas un citām metodēm un tehnikām palīdz formulēt mērķis, izpētīt problēmas aspektus, aktualizēt resursus, pieņemt lēmumus, plānot darbību u.c.
Jau vairāk kā divus gadus Latvijas Republikas psihologu profesionālo darbību regulē Psihologu likums. Šim likumam ir bijusi milzu nozīme, gan sakārtojot psihologu profesionālās darbības sistēmu, gan ieviešot vienotas psihologu reģistrācijas un sertifikācijas prasības, gan izveidojot psihologu profesionālās darbības uzraudzības institūciju – Psihologu sertifikācijas padomi, gan nostiprinot psihologu profesionālās darbības ētikas normas un uzraudzības sistēmu (attiecīgi pieņemot Psihologu ētikas kodeksu un izveidojot...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Ārsta profesionālā ētikas raksturojums

Ar pārliecību var apgalvot, ka cilvēces rakstītās vēstures laikā un pasaulē, ārsta esamībai vienmēr ir tikusi piešķirta īpaša nozīmība. Cilvēki dodas pie ārsta, lai saņemtu

Working capital management

Rarely are firms started for reasons other than profit. In order to improve the effectiveness of their operations, businesses examine a variety of financial metrics.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.