RADOŠĀS NODARBĪBAS SOCIĀLO IEMAŅU APGUVEI DARBĀ AR KLIENTIEM AR GARĪGĀ RAKSTURA TRAUCĒJUMIEM INSTITŪCIJĀ

LATVIJAS UNIVERSITĀTES
P.STRADIŅA MEDICĪNAS KOLEDŽA
RADOŠĀS NODARBĪBAS SOCIĀLO IEMAŅU APGUVEI DARBĀ AR KLIENTIEM AR GARĪGĀ RAKSTURA TRAUCĒJUMIEM INSTITŪCIJĀ
KVALIFIKĀCIJAS DARBS
Jūrmala, 2021
IEVADS
Viena no radošuma definīcijām ir idejas pārvērst realitātē. Tas nozīmē, ka attīstot radošumu, cilvēks attīsta spēju uztvert pasauli un ieraudzīt savstarpējas sakritības, tādejādi attīstot spēju risināt problēmu situācijas, kas ir svarīgi jebkuram cilvēkam (Knipše, 2019). Radošās nodarbībās var apgūt jaunas iemaņas, sociālās prasmes un iegūt jaunus kontaktus, kas veicina cilvēka pašiniciatīvu iesaistīties dažādās aktivitātēs, kā arī veicina motivāciju darboties tālāk. Cilvēks ir sociāla būtne, kas ļauj izdzīvot, augt un dzīvot līdzsvarā. Tāpēc ir ļoti svarīgi zināt kā saistīt un iegūt virkni sociālo iemaņu šīs iemaņas palīdz izvairīties no pārpratumiem un konfliktiem.
Klientiem ar garīga rakstura traucējumiem bieži vien ir uzmanības trūkums, kas rada viņiem risku neiekļauties sabiedrībā pali...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.