Raksturojiet zemāk norādīto pantu struktūru

1.tēmas mājas darbs
Raksturojiet zemāk norādīto pantu struktūru (speciālie panti, definējošie panti, panti, kas satur nosacījumus; panti satur daļas, punktus), dispozīciju (vienkāršā, aprakstošā, norādes, blaknketā) un sankciju (relatīvi noteikta, alternatīva):
121.pants. Slepkavība, pārkāpjot nepieciešamās aizstāvēšanās robežas
Par slepkavību, kas izdarīta, pārkāpjot nepieciešamās aizstāvēšanās robežas, —
soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu.
Katra cilvēka ar likumu aizsargāto tiesību ievērošanā, svarīga nozīme ir pareizam darbību, kas tika īstenotas nepieciešamās aizstāvēšanās stāvoklī, tiesiskajam novērtējumam. Tas ļauj, ņemot vērā Krimināllikuma 121.panta sastāva īpatnības, pareizi norobežot to no 43 citiem līdzīgiem sastāviem, un juridiski korekti kvalificēt izdarīto noziedzīgu nodarījumu. Tā kā Krimināllikums nesatur slepkavības, pārkāpjot nepieciešamās aizstāvēšanās robežas, norobežojumu no citu līdzīg...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Ārsta profesionālā ētikas raksturojums

Ar pārliecību var apgalvot, ka cilvēces rakstītās vēstures laikā un pasaulē, ārsta esamībai vienmēr ir tikusi piešķirta īpaša nozīmība. Cilvēki dodas pie ārsta, lai saņemtu

Working capital management

Rarely are firms started for reasons other than profit. In order to improve the effectiveness of their operations, businesses examine a variety of financial metrics.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.