Referāts par elektrostaciju pieslēgumu tīklam

SATURS
IEVADS 3
1. Enerģētikas nozares vispārīgs raksturojums un hidroenerģija tajā 4
2. Hidroenerģija un tās elektrostacijas darbības raksturojums 7
2.1. Elektrostacijas un tās darbības principu raksturojums 7
2.2. Pieslēguma izveide 11
Secinājumi 15
Izmantotās literatūras saraksts 16
Pielikumi 18
IEVADS
Mūsdienas, jebkura nodarbe, jebkura mājsaimniecība un uzņēmums nav iedomājams bez enerģijas izmantošanas. Enerģija - elektroenerģija, siltumenerģija ir nepieciešama ikvienam - dažiem tā ir nepieciešama lielākā apjomā, dažiem - mazākā, tomēr visiem tā ir vajadzīga (komfortablu apstākļu nodrošināšanai savā mājoklī, ražošanas procesa norisei, transporta kustībai u.tml.).
Lai to iegūtu, cilvēki laika gaitā ir izmantojuši dažādus enerģijas avotus, izstrādājuši un arvien modernizējuši un uzlabojuši atšķirīgus mehāniskus, tehnoloģijas, metodes. Tomēr viena no vēsturiski un arī pašlaik aktīvāk izmantotajām ir ūdens enerģija - HES darbības īstenošana enerģijas iegūšanai.
HES var būt atšķirīgi ...

Citi darbi šajā kategorijā

MAKROEKONOMIKA. EKS 27052022 (Gatavs darbs pielikumā)

I. MAK pamata rādītāji 1. Ierakstiet makroekonomikas rezultatīvos rādītājus (1.2.3.4.5.) 1)…………………………………………….. 2) ………………………………………………………. 3)…………………………………………….. 4) ………………………………………………………. 5)…………………………………………….. 2. Kā nosaka rīcības ienākumu RI (1) un,

K.D 2705H

1) Подготовить два автобиографических повествования. 2) Очистить текст и разделить его на единицы содержания. 3) Провести классификацию этих единиц в соответствии с подходящей категориальной схемой.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.