Reins Rauds “Melnbaltuma laiks”

Reins Rauds “Melnbaltuma laiks”

Reins Rauds ir rakstnieks un zinātnieks ar plašām akadēmiskajām interesēm, deviņu romānu un vairāk nekā desmit citu žanru grāmatu autors. Tulkojis no japāņu, itāļu, vācu, lietuviešu un vairakām citām valodām. Latviski tulkoti Reina Rauda romāni Perfektā teikuma nāve (Jāņa Rozes apgāds, 2017) un Rekonstrukcija (Jāņa Rozes apgāds, 2019). 

Pasaule, kurā dzīvo cilvēki ir kļuvusi sarežģīta, mūsu dzīvi kontrolē korporācijas, ļoti strauji attīstās tehlonoģijas, cilvēkiem ir jāuzticās daudzām lietām, ko viņš nespēj kontrolēt.
1. Autors apgalvo, ka cilvēks ir daudzslāņains un pretrunīgs. Dotajā apgalvojumā autors balstās uz Lotmaņa teikto, par to ka māksliniecisks teksts ir tāds, kas nekad pilnībā nepakļaujas vienam interpretācijas veidam, tas ir daudzslāņains.

2. Aizvien vairāk cilvēku radītu resursu nonāk arvien māzāka cilvēku skaita rokās. Šo apgalvojumu autora argumentē ar saviem novērojumiem.
3. Pasaule, kurā mēs dzīvojam ir kļuvusi pārāk sarežģīta. Šeit...

Citi darbi šajā kategorijā

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.