Reins Rauds “Melnbaltuma laiks”

Reins Rauds “Melnbaltuma laiks”

Reins Rauds ir rakstnieks un zinātnieks ar plašām akadēmiskajām interesēm, deviņu romānu un vairāk nekā desmit citu žanru grāmatu autors. Tulkojis no japāņu, itāļu, vācu, lietuviešu un vairakām citām valodām. Latviski tulkoti Reina Rauda romāni Perfektā teikuma nāve (Jāņa Rozes apgāds, 2017) un Rekonstrukcija (Jāņa Rozes apgāds, 2019). 

Pasaule, kurā dzīvo cilvēki ir kļuvusi sarežģīta, mūsu dzīvi kontrolē korporācijas, ļoti strauji attīstās tehlonoģijas, cilvēkiem ir jāuzticās daudzām lietām, ko viņš nespēj kontrolēt.
1. Autors apgalvo, ka cilvēks ir daudzslāņains un pretrunīgs. Dotajā apgalvojumā autors balstās uz Lotmaņa teikto, par to ka māksliniecisks teksts ir tāds, kas nekad pilnībā nepakļaujas vienam interpretācijas veidam, tas ir daudzslāņains.

2. Aizvien vairāk cilvēku radītu resursu nonāk arvien māzāka cilvēku skaita rokās. Šo apgalvojumu autora argumentē ar saviem novērojumiem.
3. Pasaule, kurā mēs dzīvojam ir kļuvusi pārāk sarežģīta. Šeit...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

ATBILDES VĒSTULES NOFORMĒŠANAS RAKSTUROJUMS

•Vēstule ir svarīgs saziņas rīks un veids, jo pilda informēšanas un izglītošanas funkciju. No rakstītāja izpratnes par labu vēstuli ir atkarīgs saziņas rezultāts, klienta apmierinātība,

Ķīmija

97. uzd Reakcija A 0 +1 -2 +2 -2 0 Fe + H2SO4 (atšķ.) → FeSO4 + H2 ↑ (vide skāba – ūdensšķīdumā veidojas H+ jonu pārsvars)

Pārbaudes darbs „Elektromagnētisms”

1.uzdevums (6 punkti). Atzīmē, vai apgalvojums ir patiess vai nepatiess. Vai apgalvojums ir patiess? Ievelc krustiņu atbilstīgajā ailē! Nr.p.k. Apgalvojums Jā Nē 1. Ja patstāvīgo

Pārbaudes darbs par okeāniem

Grenlandes jūra Koraļļu jūra Baltijas jūra Melnā jūra Sarkanā jūra Karību jūra Malas jūras Iekšējās jūras Grenlandes jūra Koraļļu jūra Baltijas jūra Melnā jūra Sarkanā

Mape metodiskie meteriāli

par tēmu “VASARA” Mājasdarbs: Mape metodiskie meteriāli par tēmu “VASARA”   Sīkās motorikas attīstībai, radošie darbiņi Darbs ar dziju, lentēm – šņorēšana Darbs ar aplikāciju

Pārbaudes darbs “Līdzsvara”

Pārbaudes darbs „Līdzstrāva”     Vārds, uzvārds ……………………………………………………….. Datums: ………………………. Klase: …………… 1. uzdevums (12 punkti) Izvērtē, vai apgalvojums ir patiess, un pamato savu atbildi!

Iegūstiet piekļuvi visiem +5000 izpildītiem mācību darbiem.

Par 9.90 € jūs varat:
– Pārskatīt visas mūsu arhīvā pieejamās lapas.
– Lejuplādēt jebkurus 10 failus.

Piekļuve būs aktīva 24 stundas.

Jūs varat veikt maksājumu ar jebkuru bankas karti.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.