REKLĀMAS KAMPAŅAS EFEKTIVITĀTES MĒRĪŠANA JAUNU VOLVO AUTMOBIĻU TIRDZNIECĪBĀ UZŅĒMUMĀ SIA „MŪSA MOTORS RĪGA”

LATVIJAS UNIVERSITĀTE
BIZNESA, VADĪBAS UN EKONOMIKAS FAKULTĀTE
REKLĀMAS KAMPAŅAS EFEKTIVITĀTES MĒRĪŠANA JAUNU VOLVO AUTMOBIĻU TIRDZNIECĪBĀ UZŅĒMUMĀ SIA „MŪSA MOTORS RĪGA”
Measurement of the effectivenessofan advertising campaign in the sales of new Volvo car in SIA „Mūsa motors Rīga”
BAKALAURA DARBS
RĪGA (2021)
ANOTĀCIJA
Lai uzņēmums varētu veiksmīgi strādāt, nepieciešama pārdomāta mārketinga stratēģija. Lai gan tā ietver ļoti dažādus aspektus, tomēr par vienu no būtiskākajiem 21.gs. var uzskatīt veicināšanu.
Veicināšana ikvienā uzņēmumā var tikt aplūkota atšķirīgi – atkarībā no uzņēmuma specifikas un pieejamajiem resursiem, kā arī izvirzītajiem darbības mērķiem. Šī darba ietvaros tika aplūkota reklāma – gan no teorētiskā, gan praktiskā viedokļa.
Darba teorētiskajā daļā tika apzināta informācija par mārketingu un reklāmu, to jēdzienu, nozīmi un būtību. Darba praktiskajā daļā tika analizēts konkrēts uzņēmumus – SIA “Mūsa Motors Rīga” un tā darbība reklāmas jomā.
Darba beigās tika apkop...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Skolēnu ekskursijas kā tūrisma veids

Ievads Darba tēma: Skolēnu ekskursijas kā tūrisma veids. Tēmas aktualitāte ir acīmredzama, ņemot vērā sabiedrības pieaugošo interesi par izglītības tūrismu un jauniešu iespēju plašāku pieredzi

Pastāvīgais darbs 4

Mūsdienās sabiedrībā un skolas vidē ir redzams daudz konfliktu, kuri ietekmē gan bērnus, gan pieaugušos. Šīs neskaidrības un nesaskaņas var radīt izaicinājumus, tomēr tās ir

Pastāvīgais darbs esseja

Personīgā pieredze atklāj, ka ikdiena ir pilna informācijas un iespaidiem, prasot uzmanību, atmiņu un domāšanu. Šie trīs procesi mijiedarbojas, veidojot intelektuālo darbību, būtisku cilvēka prātam.

tiesiskās apziņas teorija

Ievads Mūsdienu Latvijas saimnieciskās, administratīvās, politiskās un kultūras dzīves īpatnības, kas galvenokārt saistītas ar tirgus ekonomikas attīstību, privātās iniciatīvas aktivizēšanu, cilvēku radošumu un neatkarību, nepieciešamību

Iegūstiet piekļuvi visiem +5000 izpildītiem mācību darbiem.

Par 9.90 € jūs varat:
– Pārskatīt visas mūsu arhīvā pieejamās lapas.
– Lejuplādēt jebkurus 10 failus.

Piekļuve būs aktīva 24 stundas.

Jūs varat veikt maksājumu ar jebkuru bankas karti.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.