RENTABILITĀTES RĀDĪTĀJI UN TO ANALĪZE UZŅĒMUMĀ „LATTELECOM”

ANOTĀCIJA
Pielāgojoties mūsdienu tehnoloģijām cilvēks kļūst arī viszinošs, tāpēc nav nekāds pārsteigums, ka viņš visu laiku cenšas sava dzīvē kaut ko paredzēt, uzzināt nākotnes iespējas. Protams, arī uzņēmumi neatpaliek. Ļoti aktuāls jautājums ir tas, kāda peļņa būs nākošajos gados, cik liels būs pieprasījums pēc produkta. Tāpēc pieprasījuma prognozēšana kļūst arvien aktuālāka gadu gaitā.
Runājot par elektronisko sakaru pakalpojumiem, jāsaka, ka tie asociējas tieši ar „Lattelecom” uzņēmumu, lielāko šādu pakalpojumu sniedzēju Latvijā.
Darba mērķis: apskatīt rentabilitātes rādītājus un izanalizēt tos „Lattelecom“ uzņēmumā
Darba saturs: kursa darbs izstrādāts, analizējot zinātnisko literatūru un interneta resursus, apskatot, kāda nozīme ir rentabilitātes rādītājiem uzņēmumā, kā arī tika veikta šo rādītāju analīze uzņēmumā „Lattelecom“.
Kursa darbs sastāv no trim daļām:

Rentabilitātes rādītāju nozīme uzņēmumā;
„Lattelecom” uzņēmuma apraksts;
Rentabilitātes rādītāji „Lattelecom” uzņēmumā u...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.