RENTABILITĀTES RĀDĪTĀJI UN TO ANALĪZE UZŅĒMUMĀ „LATTELECOM”

ANOTĀCIJA
Pielāgojoties mūsdienu tehnoloģijām cilvēks kļūst arī viszinošs, tāpēc nav nekāds pārsteigums, ka viņš visu laiku cenšas sava dzīvē kaut ko paredzēt, uzzināt nākotnes iespējas. Protams, arī uzņēmumi neatpaliek. Ļoti aktuāls jautājums ir tas, kāda peļņa būs nākošajos gados, cik liels būs pieprasījums pēc produkta. Tāpēc pieprasījuma prognozēšana kļūst arvien aktuālāka gadu gaitā.
Runājot par elektronisko sakaru pakalpojumiem, jāsaka, ka tie asociējas tieši ar „Lattelecom” uzņēmumu, lielāko šādu pakalpojumu sniedzēju Latvijā.
Darba mērķis: apskatīt rentabilitātes rādītājus un izanalizēt tos „Lattelecom“ uzņēmumā
Darba saturs: kursa darbs izstrādāts, analizējot zinātnisko literatūru un interneta resursus, apskatot, kāda nozīme ir rentabilitātes rādītājiem uzņēmumā, kā arī tika veikta šo rādītāju analīze uzņēmumā „Lattelecom“.
Kursa darbs sastāv no trim daļām:

Rentabilitātes rādītāju nozīme uzņēmumā;
„Lattelecom” uzņēmuma apraksts;
Rentabilitātes rādītāji „Lattelecom” uzņēmumā u...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Valsts uzdevumi un funkcijas. 39.v.

Valsts uzdevums – pienākums, kurš jāveic valstij Valsts funkcija – darbība, ar kuru tiek veikts kāds konkrēts valsts uzdevums. Lielākā daļa par valsts uzdevumiem atzīst:

Iegūstiet piekļuvi visiem +5000 izpildītiem mācību darbiem.

Par 9.90 € jūs varat:
– Pārskatīt visas mūsu arhīvā pieejamās lapas.
– Lejuplādēt jebkurus 10 failus.

Piekļuve būs aktīva 24 stundas.

Jūs varat veikt maksājumu ar jebkuru bankas karti.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.