Revīzijas pierādījumi, to veidi un būtība

Revīzijas pierādījumi, to veidi un būtība
Lai spētu izteikt atzinumu par finanšu pārskatiem vai uzņēmuma pareizo finansiāli saimniecisko darbību, revidentam ir jāiegūst pietiekami daudz pierādījumu. Ja revīzijas plānošanas procesā noteicošā loma ir revīzijas personālam ar vislielāko pieredzi – revīzijas vadītājam un vecākajiem asistentiem, tad revīzijas pierādījumu iegūšanas procesā vairāk tiek iesaistīti mazāk pieredzējušie revīzijas komandas locekļi – asistenti. Revīzijas pierādījumu iegūšana ir ļoti darbietilpīgs process, kurā ir daudz monotonu rutīnas procedūru, tomēr jebkura klienta grāmatvedības sistēma, lai arī unificēta, vienlaikus ir arī unikāla, tāpēc revidents iegūst nenovertējamu pieredzi. Revīzijas pierādījumu iegūšanas procesu vada revīzijas vadītājas un vecākie asistenti.
Revidenta uzdevums ir iegūt atbilstīgus revīzijas pierādījumus, lai izteiktu pamatotu atzinumu par klienta finanšu pārskatiem, kā arī ziņotu uzņēmuma vadībai par revīzijas laikā atklātajiem trūkumiem uz...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.