Ritma un runas plūsmas traucējumi: logoneiroze jeb stostīšanās

Bērna īss raksturojums:
https://youtu.be/NmjwdaOQe5g
Zēns, 10 gadi.
Iesaistās klases darbā – ieklausās skolotājas teiktajā, notur uzmanību, taču izvairās no publiskas uzstāšanās. Demonstrē to ar stāju, “paslīdot zemāk zem sola”.
Izpilda darbu gan klasē, gan mājās, taču mutiski nespēj to aizstāvēt stostīšanās dēļ. Novērojamas bailes, satraukums, iekšējs nemiers. Strādā individuāli. Izvairās no kolektīvā darba.
Zēnam augsts pašmotivācijas līmenis, ir vēlme mainīties, izzināt/uzzināt vairāk par ieinteresēto tēmu, mērķtiecīgs.
Draudzīgs, labprāt vēlas dibināt jaunus kontaktus – sadraudzēties ar vienaudžiem, taču traucē pašapziņas trūkums, bailes no izsmiekla. Ir cietis no skolas biedru pazemojuma citu skolas biedru priekšā.
Dzīvo kopā ar mammu, kas ir gatava jebkurā brīdī zēnu atbalstīt, ja vien pats izrāda tādu interesi. Neuzspiež savu viedokli.
Resursi:
Personiskās īpašības – mērķtiecīgs, apzinīgs, draudzīgs, ar augstu pašmotivāciju – mērķa vārdā gatavs darīt neiedomājamas lietas.
Atbals...

Citi darbi šajā kategorijā

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.