Ritma un runas plūsmas traucējumi: logoneiroze jeb stostīšanās

Bērna īss raksturojums:
https://youtu.be/NmjwdaOQe5g
Zēns, 10 gadi.
Iesaistās klases darbā – ieklausās skolotājas teiktajā, notur uzmanību, taču izvairās no publiskas uzstāšanās. Demonstrē to ar stāju, “paslīdot zemāk zem sola”.
Izpilda darbu gan klasē, gan mājās, taču mutiski nespēj to aizstāvēt stostīšanās dēļ. Novērojamas bailes, satraukums, iekšējs nemiers. Strādā individuāli. Izvairās no kolektīvā darba.
Zēnam augsts pašmotivācijas līmenis, ir vēlme mainīties, izzināt/uzzināt vairāk par ieinteresēto tēmu, mērķtiecīgs.
Draudzīgs, labprāt vēlas dibināt jaunus kontaktus – sadraudzēties ar vienaudžiem, taču traucē pašapziņas trūkums, bailes no izsmiekla. Ir cietis no skolas biedru pazemojuma citu skolas biedru priekšā.
Dzīvo kopā ar mammu, kas ir gatava jebkurā brīdī zēnu atbalstīt, ja vien pats izrāda tādu interesi. Neuzspiež savu viedokli.
Resursi:
Personiskās īpašības – mērķtiecīgs, apzinīgs, draudzīgs, ar augstu pašmotivāciju – mērķa vārdā gatavs darīt neiedomājamas lietas.
Atbals...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Valsts uzdevumi un funkcijas. 39.v.

Valsts uzdevums – pienākums, kurš jāveic valstij Valsts funkcija – darbība, ar kuru tiek veikts kāds konkrēts valsts uzdevums. Lielākā daļa par valsts uzdevumiem atzīst:

Iegūstiet piekļuvi visiem +5000 izpildītiem mācību darbiem.

Par 9.90 € jūs varat:
– Pārskatīt visas mūsu arhīvā pieejamās lapas.
– Lejuplādēt jebkurus 10 failus.

Piekļuve būs aktīva 24 stundas.

Jūs varat veikt maksājumu ar jebkuru bankas karti.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.