Runas analīze Valsts prezidenta Vējoņa uzruna  31 dec. 2018.g. gadu mijā

Šī prezidenta runa tika izvēlēta, jo gadu mija iedveš cilvēkiem cerības un prezidents ir tas, kas novel cilvēkiem gaidītus “brīnumus”.

Video var redzēt prezidenta svinīgo gājienu līdz Ziemassvētku eglei, kas norāda uz attiecīgo runas saturu. Pēc uzrunas satura tā ir vērtējama kā sirsnīga, kas adresēta “Mīļiem Latvijas ļaudīm un Latvijas draugiem” ! Te mēs varam saklausīt labus novēlējumus ģimenēm, novēlējumu valstij.

Apsveikuma runai ir loģisks virziens, labi strukturēta, pārliecinoša un ar loģisko nobeigumu. Prezidenta runas veids un stāja atbilst ieņemamam amatam. Prezidents skatās tieši ekrānā (tautai acīs) ar pārliecību.

Prezidenta apsveikuma runa sastāv no galvenajām struktūras daļām: ievads, pamatdaļa, atkāpe un  nobeigums.

Kā atkāpi no apsveikuma runas var atzīmēt apkopojumu par Karaļnamu novērtējumu attiecībā uz Latvijas sasniegumiem. Runā atzīmēts aicinājums: sasniegt vēl vairāk. Kā nobeigums ir apsveikums Latvijai Jaunajā gadā !

Prezidentam ir laba dikcij...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Viedie materiāli

Ievads Pēdējo desmit gadu laikā tehnoloģijas attīstās arvien straujāk un mērķtiecīgāk, cilvēku vajadzības un pieprasījums produktu/pakalpojumu unikalitātei, produktivitātei un izmantošanai kļūst arvien kompleksāks, daudzdimensionālāks. Tas

Sociāli emocionālā mācīšanās skolās

Pedagogi, vecāki un politikas veidotāji ir vienisprātis, ka izglītībā jākoncentrējas uz būtisku sociālo un emocionālo spēju atbalstīšanu, lai palīdzētu bērniem veiksmīgi orientēties pasaulē. Šis plašais

Saudzezim dabu

Ievads Viens no galvenajiem skolotāja uzdevumiem ir attīstīt izziņas interesi par mācību priekšmetu. Šo interesi var veicināt, izmantojot dažādas klases un ārpusklases aktivitātes. Spēļu uzdevumi

Iegūstiet piekļuvi visiem +5000 izpildītiem mācību darbiem.

Par 9.90 € jūs varat:
– Pārskatīt visas mūsu arhīvā pieejamās lapas.
– Lejuplādēt jebkurus 10 failus.

Piekļuve būs aktīva 24 stundas.

Jūs varat veikt maksājumu ar jebkuru bankas karti.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.