SAISTĪBU TIESĪBU VIETA TIESĪBU SISTĒMĀ

ievads
Saistību tiesības, viena no svarīgākajām nozarēm tiesību sistēmā, ieņem īpašu vietu, ņemot vērā to, ka tai piešķirta galvenā loma sabiedrisko attiecību regulēšanā.
Saistību tiesības daļa no pastāvīgas tiesību nozares – civiltiesības. Regulē līdztiesīgu dalībnieku savstarpējās mantiskās vai nemantiskās tiesiskās attiecības.
Referāta ietvaros autors izmantos dažādu avotu atziņas, lai izveidotu pamatotu Saistību tiesības vietu tiesību sistēmā. Autors mēģinās noteikt to saistību ar citu tiesību sistēmas nozarēm. Konkretizēt to dalībniekus, būtību un specifiku.
Pētījuma avoti referāta tēmas izklāstam būs Civillikums, mācību un specializētie izdevumi, interneta resursi, Prof. K Torgāna un J.Vanaga, u.c. autoru atzinumi.
saistību tiesību būtība
Attiecībā uz Saistību tiesībām 1992.g. 22. decembrī LR AP pieņēma likumu. „Par atjaunotā LR 1937.g. Civillikuma saistību tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un kārtību”.[1]
Saistību tiesības ir iestrādātas Civillikuma ceturtajā daļā, un tā norma ...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Valsts uzdevumi un funkcijas. 39.v.

Valsts uzdevums – pienākums, kurš jāveic valstij Valsts funkcija – darbība, ar kuru tiek veikts kāds konkrēts valsts uzdevums. Lielākā daļa par valsts uzdevumiem atzīst:

Iegūstiet piekļuvi visiem +5000 izpildītiem mācību darbiem.

Par 9.90 € jūs varat:
– Pārskatīt visas mūsu arhīvā pieejamās lapas.
– Lejuplādēt jebkurus 10 failus.

Piekļuve būs aktīva 24 stundas.

Jūs varat veikt maksājumu ar jebkuru bankas karti.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.