Saliec pieturzīmes un izceltajos (neattiecas uz 2. teik. pirmajiem2 vārdiem) vārdos ieraksti trūkstošos burtus un iekavās pieraksti pareizrakstības likumu!

I Saliec pieturzīmes un izceltajos (neattiecas uz 2. teik. pirmajiem2 vārdiem) vārdos ieraksti trūkstošos burtus un iekavās pieraksti pareizrakstības likumu!
1. Cilvēku sabiedrībā valoda, šī unikālā saziņas forma, 21. gadsimta sākumā pastāv vismaz
6700 atšķirīgās formās- izpausta konkrētās valodās . (savrupinājums starp komatiem, aiz domu zīmes paskaidrojošā teikuma daļa) (izpausta- vēsturiskā mija)
2. Skumji : ja pirms dažiem gadu desmitiem valodu saplūšana ir pastāvējusi kā nozīmīgs solis ceļā uz vienotu cilvēci un, ja tā tika uzskatīta arī par ekonomiskās labklājības veicinātāju, tad šobrīd daudzvalodības saglabāšana atzīta par nozīmīgu . (pirms ja liekas komats, lai atdalītu vienlīdzīgas teikuma daļas, pirms tad liekas komats, lai atdalīt saliktu pakārtotu teikumu) (saplūšana – pozicionālā; atzīta – pozicionālā) (ir pastāvējusi – darāmās kārtas pagātnes divdabis)
4. Valodu vērtība vairs netiek apcerēta tikai no to runātāju skaita vai ekonomiskā labuma ieguves viedokļa, bet tās tie...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.