SALIKTS SAKĀRTOTS TEIKUMS

10. klasei
SALIKTS SAKĀRTOTS TEIKUMS

Nosaki gramatisko centru visiem teikumiem! 16p.
Liec nepieciešamās pieturzīmes vsiem teikumiem! 16p.
Skaidro pieturzīmes 3.,10. teikumā! 4p.
Uzraksti 2 SST, izmantojot atšķirīgus teikuma daļu saistīšanas līdzekļus, liec pieturzīmes! 4p.
Rūgumpods iemīlējās Skābumķērnē, un jaunā dāma atbildēja ar to pašu.
Tad bija lepnas kāzas, tur netrūka ne pliekana alus, ne saglīzdējušas maizes, ne piedeguša cepeša, ne ieskābušas trīsstāvu tortes, tās augšējais stāvs bija iebrucis pagrabā.
Muzikanti bija sava uzdevuma augstumos – vijoles stīgas saplīsa pēc pirmā valša sākuma, bungu āda pārplīsa otrās dziesmas laikā.
Dziedātājam bija sastrutojuši trīs zobi un sapampuši abi vaigi, katru dziesmu viņš novaidēja, bet uz rīta pusi dažas pat nogaudoja.
Dejas bija vienkārši lieliskas, valsi griežot jaunais vīrs uzmina uz jaunās sievas kleitas malas, un lepnais tērps pārplīsa uz pusēm.
Skābumķērne nogāzās zemē, novilkdama sev līdzi ne tikai partneri, bet arī 14 citus d...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Mežs manā pastkastītē

Saturs Ievads 3 Teorētiskais materiāls 3 Pētnieciskā daļa 3 Secinājumi 3 Izmantotās literatūras un informāciju avotu saraksts 3 Pielikums 3 Ievads Pilsēta uz pastkastītēm dažkārt

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.