SALIKTS SAKĀRTOTS TEIKUMS

10. klasei
SALIKTS SAKĀRTOTS TEIKUMS

Nosaki gramatisko centru visiem teikumiem! 16p.
Liec nepieciešamās pieturzīmes vsiem teikumiem! 16p.
Skaidro pieturzīmes 3.,10. teikumā! 4p.
Uzraksti 2 SST, izmantojot atšķirīgus teikuma daļu saistīšanas līdzekļus, liec pieturzīmes! 4p.
Rūgumpods iemīlējās Skābumķērnē, un jaunā dāma atbildēja ar to pašu.
Tad bija lepnas kāzas, tur netrūka ne pliekana alus, ne saglīzdējušas maizes, ne piedeguša cepeša, ne ieskābušas trīsstāvu tortes, tās augšējais stāvs bija iebrucis pagrabā.
Muzikanti bija sava uzdevuma augstumos – vijoles stīgas saplīsa pēc pirmā valša sākuma, bungu āda pārplīsa otrās dziesmas laikā.
Dziedātājam bija sastrutojuši trīs zobi un sapampuši abi vaigi, katru dziesmu viņš novaidēja, bet uz rīta pusi dažas pat nogaudoja.
Dejas bija vienkārši lieliskas, valsi griežot jaunais vīrs uzmina uz jaunās sievas kleitas malas, un lepnais tērps pārplīsa uz pusēm.
Skābumķērne nogāzās zemē, novilkdama sev līdzi ne tikai partneri, bet arī 14 citus d...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

ATBILDES VĒSTULES NOFORMĒŠANAS RAKSTUROJUMS

•Vēstule ir svarīgs saziņas rīks un veids, jo pilda informēšanas un izglītošanas funkciju. No rakstītāja izpratnes par labu vēstuli ir atkarīgs saziņas rezultāts, klienta apmierinātība,

Ķīmija

97. uzd Reakcija A 0 +1 -2 +2 -2 0 Fe + H2SO4 (atšķ.) → FeSO4 + H2 ↑ (vide skāba – ūdensšķīdumā veidojas H+ jonu pārsvars)

Pārbaudes darbs „Elektromagnētisms”

1.uzdevums (6 punkti). Atzīmē, vai apgalvojums ir patiess vai nepatiess. Vai apgalvojums ir patiess? Ievelc krustiņu atbilstīgajā ailē! Nr.p.k. Apgalvojums Jā Nē 1. Ja patstāvīgo

Pārbaudes darbs par okeāniem

Grenlandes jūra Koraļļu jūra Baltijas jūra Melnā jūra Sarkanā jūra Karību jūra Malas jūras Iekšējās jūras Grenlandes jūra Koraļļu jūra Baltijas jūra Melnā jūra Sarkanā

Mape metodiskie meteriāli

par tēmu “VASARA” Mājasdarbs: Mape metodiskie meteriāli par tēmu “VASARA”   Sīkās motorikas attīstībai, radošie darbiņi Darbs ar dziju, lentēm – šņorēšana Darbs ar aplikāciju

Pārbaudes darbs “Līdzsvara”

Pārbaudes darbs „Līdzstrāva”     Vārds, uzvārds ……………………………………………………….. Datums: ………………………. Klase: …………… 1. uzdevums (12 punkti) Izvērtē, vai apgalvojums ir patiess, un pamato savu atbildi!

Iegūstiet piekļuvi visiem +5000 izpildītiem mācību darbiem.

Par 9.90 € jūs varat:
– Pārskatīt visas mūsu arhīvā pieejamās lapas.
– Lejuplādēt jebkurus 10 failus.

Piekļuve būs aktīva 24 stundas.

Jūs varat veikt maksājumu ar jebkuru bankas karti.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.