SALIKTS SAKĀRTOTS TEIKUMS

10. klasei
SALIKTS SAKĀRTOTS TEIKUMS

Nosaki gramatisko centru visiem teikumiem! 16p.
Liec nepieciešamās pieturzīmes vsiem teikumiem! 16p.
Skaidro pieturzīmes 3.,10. teikumā! 4p.
Uzraksti 2 SST, izmantojot atšķirīgus teikuma daļu saistīšanas līdzekļus, liec pieturzīmes! 4p.
Rūgumpods iemīlējās Skābumķērnē, un jaunā dāma atbildēja ar to pašu.
Tad bija lepnas kāzas, tur netrūka ne pliekana alus, ne saglīzdējušas maizes, ne piedeguša cepeša, ne ieskābušas trīsstāvu tortes, tās augšējais stāvs bija iebrucis pagrabā.
Muzikanti bija sava uzdevuma augstumos – vijoles stīgas saplīsa pēc pirmā valša sākuma, bungu āda pārplīsa otrās dziesmas laikā.
Dziedātājam bija sastrutojuši trīs zobi un sapampuši abi vaigi, katru dziesmu viņš novaidēja, bet uz rīta pusi dažas pat nogaudoja.
Dejas bija vienkārši lieliskas, valsi griežot jaunais vīrs uzmina uz jaunās sievas kleitas malas, un lepnais tērps pārplīsa uz pusēm.
Skābumķērne nogāzās zemē, novilkdama sev līdzi ne tikai partneri, bet arī 14 citus d...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Bioloģija II semestra parbaudes darbs

Uzdevums (8 punkti) Tabulā pie katra nacionālā parka ieraksti tā izveidošanas gadu, īsumā izklāsti tā darbības pamatuzdevumus un norādi vismaz 5 aizsargājamas augu un dzīvnieku

Dizains un tehnoloģijas

Izveidot 1 radošo uzdevumu vienam, iekļaujot 2 caurviju prasmju pilnveidi, mācību tematam dizainā un tehnoloģijās 4.-6. klasē! Izstrādāt vērtēšanas kritērijus! (Grupa: Temats: Domu kartes izveide

Inovatīva pārvaldība un globālā konkurētspēja

1.uzdevums Laikposmā no 2007. gada līdz 2015. gadam Latvijā tika likvidēts monopols elektroenerģijas tirgū. Atlasi informāciju un uzraksti par būtiskākajām pārmaiņām elektroenerģijas tirgū un ieguvumiem

M3gana iet uz skolu Filozofs Artis Svece

12.klase latviešu valoda 1.PD 2.semestrī Teksta izpratne, gramatika 1. Izlasi tekstu, veic prasītos uzdevumus! M3gana iet uz skolu Filozofs Artis Svece (..) “OpenAI” radītā “čatbota”

Iegūstiet piekļuvi visiem +5000 izpildītiem mācību darbiem.

Par 9.90 € jūs varat:
– Pārskatīt visas mūsu arhīvā pieejamās lapas.
– Lejuplādēt jebkurus 10 failus.

Piekļuve būs aktīva 24 stundas.

Jūs varat veikt maksājumu ar jebkuru bankas karti.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.