SENĀS GRIEĶIJAS KULTŪRAS MANTOJUMA IZPAUSMES MŪSDIENU KULTŪRPROCESOS

Ievads
Šīs tēma ir aktuālā, jo antīka Senās Grieķijas kultūra ir mūsdienas Eiropas kultūras šūpulis. Tieši tad bija nodibināti visi tās materiālās, garīgās un estētiskās vērtības, kas vienā vai otrā veidā ir atraduši savu attīstību gandrīz visām viduslaiku Eiropas tautām, tātad, visā mūsdienu pasaulē. Antīka kultūra un tās ietekmē uz mūsdienas pasauli un kultūru ir populāra pētniecības aprindās, un, neskatoties uz to, kā tā ir pētīta jau ilgu laiku, tā joprojām paliek interesanta. Rakstot šo darbu es izmantoju publikācijas par mākslas vēsturi, grāmatas par mitoloģiju un literatūru, kā arī zinātniskus rakstus un vēstures avotus.
Šī darba mērķis ir apsvērt Senas Grieķijas kultūras ietekmi uz mūsdienas Eiropas kultūru. No analīzes mēģinātu saprast, kam no Senās Grieķijas kultūras joprojām ir būtiska nozīme mūsdienu pasaulē. Galvenais darba mērķis ir aprakstīt galvenās iezīmes Senās Grieķijas kultūrā un uzzināt, ka no seno grieķu kultūru ņemtais ir izmantots šodien. Apmēram pirms pieciem t...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Ārsta profesionālā ētikas raksturojums

Ar pārliecību var apgalvot, ka cilvēces rakstītās vēstures laikā un pasaulē, ārsta esamībai vienmēr ir tikusi piešķirta īpaša nozīmība. Cilvēki dodas pie ārsta, lai saņemtu

Working capital management

Rarely are firms started for reasons other than profit. In order to improve the effectiveness of their operations, businesses examine a variety of financial metrics.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.