Seno Grieķu dievības.

Uzdevums
5.temats. Tabulā Jums tiek piedāvāti dažas populārākās Seno Grieķu dievības. Atrodiet atbilstošu Seno Romiešu dievību!
https://www.tes.com/lessons/TOaoyYW1xYiWjA/the-greek-gods

Grieķija

raksturojums

Roma

raksturojums

Zevs

Sengrieķu dievu, Olimpa kalna valdnieks. Debesu, zibens, pērkona, kārtības un likumu valdnieks. Šī dieva pārziņā atradās lietus, sniegs, vētras. Zeva ierocis - pērkons un zibens.
Zevu parasti attēlo sēdošu tronī. Šī dieva simboli - zibens bulta, ērglis, ozols, svari. Zevs bieži vien pārkāpa laulību, viņam bija daudz ārlaulības bērnu.

Jupiters

Augstākais dievs, debesu, zibens, pērkona, likumu, kārtības, taisnīguma, spēka, arī kara dievs.
 Jupiters bija gaismas dievs, viņu bieži dēvēja par Lukētiju (gaismnesi). Jupiters bija visu debesu parādību pavēlnieks, debesu uguns dievs, reizē arī debess iemiesojums. Jupitera labvēlībai vai dusmām bija pakļauti gan lauki, gan vīna dārzi, jo viņš varēja uzsūtīt gan lietu, gan sausumu.
 Jupitera ierocis...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Bioloģija II semestra parbaudes darbs

Uzdevums (8 punkti) Tabulā pie katra nacionālā parka ieraksti tā izveidošanas gadu, īsumā izklāsti tā darbības pamatuzdevumus un norādi vismaz 5 aizsargājamas augu un dzīvnieku

Dizains un tehnoloģijas

Izveidot 1 radošo uzdevumu vienam, iekļaujot 2 caurviju prasmju pilnveidi, mācību tematam dizainā un tehnoloģijās 4.-6. klasē! Izstrādāt vērtēšanas kritērijus! (Grupa: Temats: Domu kartes izveide

Inovatīva pārvaldība un globālā konkurētspēja

1.uzdevums Laikposmā no 2007. gada līdz 2015. gadam Latvijā tika likvidēts monopols elektroenerģijas tirgū. Atlasi informāciju un uzraksti par būtiskākajām pārmaiņām elektroenerģijas tirgū un ieguvumiem

M3gana iet uz skolu Filozofs Artis Svece

12.klase latviešu valoda 1.PD 2.semestrī Teksta izpratne, gramatika 1. Izlasi tekstu, veic prasītos uzdevumus! M3gana iet uz skolu Filozofs Artis Svece (..) “OpenAI” radītā “čatbota”

Iegūstiet piekļuvi visiem +5000 izpildītiem mācību darbiem.

Par 9.90 € jūs varat:
– Pārskatīt visas mūsu arhīvā pieejamās lapas.
– Lejuplādēt jebkurus 10 failus.

Piekļuve būs aktīva 24 stundas.

Jūs varat veikt maksājumu ar jebkuru bankas karti.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.