SIA “Ervi I” MĀRKETINGA KOMPLEKSA ANALĪZE UN PILNVEIDES IESPĒJAS

SIA “Ervi I” MĀRKETINGA KOMPLEKSA ANALĪZE UN PILNVEIDES IESPĒJAS
Uzņēmuma SIA “Ervi I” darbības raksturojums
Uzņēmums SIA “Ervi I” ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību, kas nodarbojas ar grāmatvedības ārpakalpojumu sniegšanu Latvijā, uzņēmums sniedz profesionālus grāmatvedības pakalpojumus maziem, vidējiem, lieliem uzņēmumiem ar dažādiem nodarbošanās veidiem. Uzņēmums veic sadarbību ar juridiskām personām un privātpersonām. Uzņēmums SIA “Ervi I” apkalpo sešdesmit vienu uzņēmumu no dažādām Latvijas pilsētām.
Uzņēmums SIA “Ervi I” atrodas Ventspilī, Kuldīgas ielā 26, LV-3601, reģistrācijas nr. 41203033096.
Uzņēmums komercreģistrā ir kopš 2008.gada 16.jūnija.
Uzņēmums ir PVN maksātājs, tā tiesiskā forma – sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Pētāmā uzņēmumā strādā 5 darbinieki. Īpašnieks un galvenais grāmatvedis – Ervīns
Indriksons, bet pārējais personāls kā grāmatveža palīgi un rēķinvedis.
SIA “Ervi ...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Ārsta profesionālā ētikas raksturojums

Ar pārliecību var apgalvot, ka cilvēces rakstītās vēstures laikā un pasaulē, ārsta esamībai vienmēr ir tikusi piešķirta īpaša nozīmība. Cilvēki dodas pie ārsta, lai saņemtu

Working capital management

Rarely are firms started for reasons other than profit. In order to improve the effectiveness of their operations, businesses examine a variety of financial metrics.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.