SIA „MK mežs” nākotnes iespējas kokapstrādes nozarē Latvijā

SATURS
1. Analītiskā daļa 5
1.1. Uzņēmumu darbības ietekmējošā vide 5
2. Pētījumu daļa 12
2.1. SIA „MK mežs” nākotnes iespējas kokapstrādes nozarē Latvijā 12
IZMANTOTĀS LITERATŪRAS UN AVOTU SARAKSTS 18
IEVADS
 
Temata aktualitāte: Autora pētījums veikts uzņēmumā SIA „MK mežs”, kas nodarbojas ar kokapstrādi, mežizstrādi un kokmateriālu transporta pakalpojumu sniegšanu. Autors izvēlējās izpētīt un analizēt šo uzņēmumu tāpēc, ka strādā šajā uzņēmumā un ir ieinteresēts savas karjeras izaugsmē un uzņēmuma darbības turpināšanā un attīstībā.
Uzņēmuma ekonomisko darbību ietekmē visi: gan ārējas, gan iekšējās vides faktori. Mainoties vienam, tiek ietekmēti citi. Uzņēmumu raksturo tā vispārējais stāvoklis. Finansiālā stāvokļa rādītāji ir svarīgi uzņēmumam, jo no laba vai slikta finansiālā stāvokļa atkarīgs, cik tas ir ekonomiski pievilcīgs piegādātājiem, pircējiem, bankām un citiem finansu pārskatu lietotājiem.
Katram uzņēmuma, īstenojot un realizējot savu saimniecisko darbību, ir jāizvirza un j...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.