SIA “RANOM”

Saturs
SIA “RANOM” izpētes rezultāti 2
SIA “RANOM” mārketinga stratēģijas raksturojums 8
Secinājumi 14
Izmantotie literatūras avoti 15
SIA “RANOM” izpētes rezultāti
Darba autors ir izvēlējies SIA “RANOM” par pirmsdiploma prakses vietu. Darba autors vēlas atzīmēt, ka šīs uzņēmums tika izvēlēts jo tā ir darba autora pamata darba vieta, bet strādāt praksē citā uzņēmumā viņam nav iespējas. Savukārt bakalaura darba ietvaros tiek pētīts cits uzņēmums, kurā darba autors var praktiski pielietot studiju procesā iegūtas zināšanas, izstrādājot digitālā mārketinga stratēģiju.
SIA “RANOM” ir mikro uzņēmums, kas nodarbina vienu cilvēku. Uzņēmums ir reģistrēts komercreģistrā kopš 2013. gada, un tam ir 100% Latvijas kapitāls.
SIA “RANOM” darbība ir specifiska un konkrēta: vēstuļu pakojamo iekārtu Kern un Buhrs apkalpošana un rezerves daļu piegāde. Ņemot vērā iepriekš minēto var secināt, ka SIA “RANOM” ir nišas uzņēmums, kuram ir noteikts savs tirgus segments. Lielākie sadarbības partneri ir SIA “Mailm...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Ārsta profesionālā ētikas raksturojums

Ar pārliecību var apgalvot, ka cilvēces rakstītās vēstures laikā un pasaulē, ārsta esamībai vienmēr ir tikusi piešķirta īpaša nozīmība. Cilvēki dodas pie ārsta, lai saņemtu

Working capital management

Rarely are firms started for reasons other than profit. In order to improve the effectiveness of their operations, businesses examine a variety of financial metrics.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.