SIA “Reinfelds” konkurentu izvērtējums

Saturs
Ievads 3
1.Loģistikas pamati 4
2. Loģistikas nozares analīze 6
3. SIA Reinfelds darbība un transporta, loģistikas un uzglabāšanas uzņēmumu apskats 13
Secinājumi un priekšlikumi 24
Izmantotās literatūras un avotu saraksts 26
Ievads
SIA “Reinfelds” atrodas Kuldīgā. Uzņēmums sniedz starptautiskos transporta pakalpojumus, kā arī papildus piedāvā riepu servisu. Konkurences situācija šajā nozarē ir milzīga. Kuldīgā pašreiz ir trīs transporta pakalpojumu firmas, kas uz vienu teritoriju ir diezgan daudz.
Daudzās tautsaimniecības nozarēs konkurencei ir aizvien pieaugoša nozīme. Autors pētīs - kāda ir konkurences situācija konkrētajā nozarē, vai saskatāmi kādi būtiski draudi un nepieciešama tūlītēja rīcība pētāmajam uzņēmumam? Šie ir jautājumi, uz kuriem visbiežāk meklē atbildes vairāki uzņēmumi, lai atrisinātu konkurētspējas jautājumu.
Tēmas aktualitāti nosaka tas, ka ar transporta pakalpojumiem nodarbojas samērā daudzi uzņēmumi Kuldīgā, kas savā starpā konkurē, samazinot izcenojumu un t...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.