SIEVIETES DZIMUMORGĀNUANATOMIJA UN FIZIOLOĢIJA

1. SIEVIETES DZIMUMORGĀNUANATOMIJA UN FIZIOLOĢIJA
Kā jau tika minēts manā iepriekšējā darbā „Sieviešu apmierinātība ar hormonālās intrauterīnās spirāles lietošanu kontraceptīvos un ārstnieciskos nolūkos”, sievietes un vīrieša dzimumorgāniem ir būtiska anatomiska atšķirība, bet viena no galvenajām funkcijām ir sevis turpināšana, jeb reprodukcija.
I. Vīnberga (2013) savā grāmatā apraksta sievietes dzimumorgānus, anatomiski iedalot tos divās grupās – ārējos un iekšējos dzimumorgānos.
 Ārējie sievietes dzimumorgāni

Kaunuma uzkalns – atrodas virs lielajām kaunuma lūpām un to veido zemādas audi, kuros ir daudz taukaudu. Tā dziļumā beidzas dzemdes apaļās saites.
Lielās kaunuma lūpas – divas sagitālas ādas krokas, kuru virsma ir klāta ar sievišķā tipa apmatojumu, tās norobežo kaunuma spraugu. Tajās beidzas dzemdes apaļās saites.
Mazās kaunuma lūpas – divas sagitālas ādas krokas, kuras norobežo maksts priekštelpu. Uz tām nav apmatojuma un mazās kaunuma lūpas ir pāreja no ādas uz gļotādu un tur...

Citi darbi šajā kategorijā

MAKROEKONOMIKA. EKS 27052022 (Gatavs darbs pielikumā)

I. MAK pamata rādītāji 1. Ierakstiet makroekonomikas rezultatīvos rādītājus (1.2.3.4.5.) 1)…………………………………………….. 2) ………………………………………………………. 3)…………………………………………….. 4) ………………………………………………………. 5)…………………………………………….. 2. Kā nosaka rīcības ienākumu RI (1) un,

K.D 2705H

1) Подготовить два автобиографических повествования. 2) Очистить текст и разделить его на единицы содержания. 3) Провести классификацию этих единиц в соответствии с подходящей категориальной схемой.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.