SIEVIETES VIETA SABIEDRĪBĀ ISLANDĒ UN PAKISTĀNĀ

IEVADS
Dzimumu ekonomiskā nevienlīdzība ir viens no svarīgākajiem sociāliem jautājumiem, kas aktualizējas dažādās valstīs un kultūrās visā pasaulē, kas arī nosaka šī darba aktualitāti un kalpo par iemeslu, pamatojoties uz kuru darba autors nolēma veikt kursa darba izstrādi par sievietes vietu sabiedrībā divās ļoti atšķirīgās valstīs, lai varētu noskaidrot, kuras ir galvenās iezīmes, kāpēc vienā valstī šī nevienlīdzība ir ļoti minimāla, bet otrā valstī tā ir ievērojama. Islande un Pakistāna ir divas valstis, kurās sieviešu stāvoklis ir atšķirīgs, un tādēļ tieši šīs divas valstis ir izvēlētas par pētījuma objektu. Kursa darbā tiks aplūkots, kā sievietes tiek uzskatītas un integrētas sabiedrībā Islandē un Pakistānā, un kādas izaugsmes iespējas un ierobežojumi viņām tiek nodrošināti šajās valstīs. Kā arī kursa darba praktiskajā daļā tika mēģināts noskaidrot kāda situācija sievietēm ir Latvijā un kurai valstij vairāk līdzinās Latvija – Islandes vai Pakistānas. Šis tiks mēģināts noskaidrot a...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Valsts uzdevumi un funkcijas. 39.v.

Valsts uzdevums – pienākums, kurš jāveic valstij Valsts funkcija – darbība, ar kuru tiek veikts kāds konkrēts valsts uzdevums. Lielākā daļa par valsts uzdevumiem atzīst:

Iegūstiet piekļuvi visiem +5000 izpildītiem mācību darbiem.

Par 9.90 € jūs varat:
– Pārskatīt visas mūsu arhīvā pieejamās lapas.
– Lejuplādēt jebkurus 10 failus.

Piekļuve būs aktīva 24 stundas.

Jūs varat veikt maksājumu ar jebkuru bankas karti.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.