Skolas vecāku sanāksmes un to organizācija

LATVIJAS UNIVERSITĀTE
Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte
Izglītības darba vādītajs un viena mācību priekšmeta skolotājs
Skolas vecāku sanāksmes un to organizācija
Referāts izglītības politikā
RĪGA 2019
Problēmas raksturojums
Ģimenes un skolas mijiedarbība ir problēma, par kuru vadošie skolotāji un psihologi ir domājuši vairāk nekā vienu gadsimtu. Mūsdienās mēs varam runāt par ģimenes un skolas sadarbību, tomēr ne vienmēr tā bija. Svarīga mūsdienu izglītības iestādes izglītības procesa sastāvdaļa ir darba organizēšana ar vecākiem un studentu ģimenēm.
Jaunajos sociālās un izglītības attīstības apstākļos Latvijas likumdošana skaidri nosaka ģimenes atbildības robežas par bērnu izglītību un audzināšanu. Vecākiem vai viņu aizvietotājam ir pienākums pastāvīgi rūpēties par saviem bērniem, radīt piemērotus apstākļus savu dabisko spēju attīstībai, uzlabot fizisko veselību, iegūt izglītību utt.
Mūsdienu apstākļos ģimenes izglītības aktivitāšu koordinēšana tiek uzticēta izglītības iest...

Citi darbi šajā kategorijā

2082BE931-8-AU EXAM (Finished work attached)

QUESTION ONE Critically assess the implications of decision-making theory for the making of strategic decisions. Illustrate your answer by discussing the decision-making processes in real-world

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.