Skolas vecāku sanāksmes un to organizācija

LATVIJAS UNIVERSITĀTE
Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte
Izglītības darba vādītajs un viena mācību priekšmeta skolotājs
Skolas vecāku sanāksmes un to organizācija
Referāts izglītības politikā
RĪGA 2019
Problēmas raksturojums
Ģimenes un skolas mijiedarbība ir problēma, par kuru vadošie skolotāji un psihologi ir domājuši vairāk nekā vienu gadsimtu. Mūsdienās mēs varam runāt par ģimenes un skolas sadarbību, tomēr ne vienmēr tā bija. Svarīga mūsdienu izglītības iestādes izglītības procesa sastāvdaļa ir darba organizēšana ar vecākiem un studentu ģimenēm.
Jaunajos sociālās un izglītības attīstības apstākļos Latvijas likumdošana skaidri nosaka ģimenes atbildības robežas par bērnu izglītību un audzināšanu. Vecākiem vai viņu aizvietotājam ir pienākums pastāvīgi rūpēties par saviem bērniem, radīt piemērotus apstākļus savu dabisko spēju attīstībai, uzlabot fizisko veselību, iegūt izglītību utt.
Mūsdienu apstākļos ģimenes izglītības aktivitāšu koordinēšana tiek uzticēta izglītības iest...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Ārsta profesionālā ētikas raksturojums

Ar pārliecību var apgalvot, ka cilvēces rakstītās vēstures laikā un pasaulē, ārsta esamībai vienmēr ir tikusi piešķirta īpaša nozīmība. Cilvēki dodas pie ārsta, lai saņemtu

Working capital management

Rarely are firms started for reasons other than profit. In order to improve the effectiveness of their operations, businesses examine a variety of financial metrics.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.