SKOLĒNU IZPĒTES METODES

RĪGA, 2019
Satura rādītājs
Ievads .............. 3
Pētījuma plāns .............. 4
Pētījuma objekta raksturojums .............. 8
Pielikumi .............. 10
Secinājumi .............. 14
Ievads
Visi bērni aug, attīstās un līdz ar to mainās bērna raksturs, intereses, domas un vēlmes. Tādā veidā pakāpeniski veidojās personība ar savām individuālām īpašībām. Personības var veidoties tikai mijiedarbībā ar citiem cilvēkiem: ģimeni, draugiem un skolotāju – autoritāti, kurš ir iemantojis cieņu un uzticību. Bērni - tāpat kā pieaugušie - nevienmēr izjūt tikai pozitīvas emocijas, bet arī bailes, skumjas, dusmas. Lai zināt, kā palīdzēt bērnam harmoniski attīstīties un tikt galā ar negatīvām emocijām, problēmam, ir svarīgi pievērst uzmanību bērna uzvedībai un citiem faktoriem.
Skola ir ļoti nozīmīgs posms bērna dzīvē. Skolā bērns netikai mācās dažus priekšmetus, bet arī apgūt sociālās prasmes, mācās komunicēt un aizstāvēt sevas domas, intereses. Klasēs mācās dažādi skolēni un katram ir sava pozīci...

Citi darbi šajā kategorijā

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.