SLAVENIE GEOGRĀFISKIE ATKLĀJUMI UN CEĻOJUMI XVI-XIX GS. UN TO LOMA TŪRISMA ATTĪSTĪBĀ

SLAVENIE GEOGRĀFISKIE ATKLĀJUMI UN CEĻOJUMI XVI-XIX GS. UN TO LOMA TŪRISMA ATTĪSTĪBĀ
IEVADS
Slavenie ģeogrāfiskie atklājumi ir tradicionāls vēsturisks termins lielākajiem ģeogrāfiskajiem atklājumiem, ko Eiropas ceļotāji veikuši no 15. gadsimta vidus līdz 15. gadsimta vidum. 17. gadsimts Šis periods atstāja milzīgu nospiedumu ne tikai "atvērto" valstu, bet arī visu pasaules valstu turpmākajā attīstībā. Neapšaubāmi, aplūkojamais laikmets ir patiesi plašs pētījumu lauks. Bieža šīs tēmas izpēte liecina par tās nozīmi mūsdienu apstākļos. Šai tēmai veltīti daudzi darbi. Mācību literatūrā sniegtajam materiālam ir vispārīgs raksturs, un daudzās monogrāfijās par šo tēmu tiek aplūkoti šaurāki jautājumi un problēmas. Šī darba atbilstība ir saistīta ar pētāmā perioda nozīmi mūsdienu pasaules ainā. Pētījuma mērķis ir izpētīt tēmu "Slavenie ģeogrāfiskie atklājumi un to ietekme uz tūrisma attīstību", runājot par darbiem par līdzīgām tēmām.
Pirms feodālisma sabrukšanas un kapitālistisko attiecību raša...

Citi darbi šajā kategorijā

MAKROEKONOMIKA. EKS 27052022 (Gatavs darbs pielikumā)

I. MAK pamata rādītāji 1. Ierakstiet makroekonomikas rezultatīvos rādītājus (1.2.3.4.5.) 1)…………………………………………….. 2) ………………………………………………………. 3)…………………………………………….. 4) ………………………………………………………. 5)…………………………………………….. 2. Kā nosaka rīcības ienākumu RI (1) un,

K.D 2705H

1) Подготовить два автобиографических повествования. 2) Очистить текст и разделить его на единицы содержания. 3) Провести классификацию этих единиц в соответствии с подходящей категориальной схемой.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.