SLAVENIE GEOGRĀFISKIE ATKLĀJUMI UN CEĻOJUMI XVI-XIX GS. UN TO LOMA TŪRISMA ATTĪSTĪBĀ

SLAVENIE GEOGRĀFISKIE ATKLĀJUMI UN CEĻOJUMI XVI-XIX GS. UN TO LOMA TŪRISMA ATTĪSTĪBĀ
IEVADS
Slavenie ģeogrāfiskie atklājumi ir tradicionāls vēsturisks termins lielākajiem ģeogrāfiskajiem atklājumiem, ko Eiropas ceļotāji veikuši no 15. gadsimta vidus līdz 15. gadsimta vidum. 17. gadsimts Šis periods atstāja milzīgu nospiedumu ne tikai "atvērto" valstu, bet arī visu pasaules valstu turpmākajā attīstībā. Neapšaubāmi, aplūkojamais laikmets ir patiesi plašs pētījumu lauks. Bieža šīs tēmas izpēte liecina par tās nozīmi mūsdienu apstākļos. Šai tēmai veltīti daudzi darbi. Mācību literatūrā sniegtajam materiālam ir vispārīgs raksturs, un daudzās monogrāfijās par šo tēmu tiek aplūkoti šaurāki jautājumi un problēmas. Šī darba atbilstība ir saistīta ar pētāmā perioda nozīmi mūsdienu pasaules ainā. Pētījuma mērķis ir izpētīt tēmu "Slavenie ģeogrāfiskie atklājumi un to ietekme uz tūrisma attīstību", runājot par darbiem par līdzīgām tēmām.
Pirms feodālisma sabrukšanas un kapitālistisko attiecību raša...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Valsts uzdevumi un funkcijas. 39.v.

Valsts uzdevums – pienākums, kurš jāveic valstij Valsts funkcija – darbība, ar kuru tiek veikts kāds konkrēts valsts uzdevums. Lielākā daļa par valsts uzdevumiem atzīst:

Iegūstiet piekļuvi visiem +5000 izpildītiem mācību darbiem.

Par 9.90 € jūs varat:
– Pārskatīt visas mūsu arhīvā pieejamās lapas.
– Lejuplādēt jebkurus 10 failus.

Piekļuve būs aktīva 24 stundas.

Jūs varat veikt maksājumu ar jebkuru bankas karti.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.