SOCIĀLĀ PSIHOLOĢIJA. GALA PĀRBAUDĪJUMS.

SOCIĀLĀ PSIHOLOĢIJA
GALA PĀRBAUDĪJUMS.
3.situācija.
Nereti darba organizācijās ir satopami konflikti, kuri traucē efektīvam darbam, kādi iespējami konfliktu veidi darba organizācijās? Ko vadītājs/līderis var darīt, lai mazinātu neefektīvus konfliktus?
Jautājumi analīzei:
Kādi ir dotās problēmas iespējamie cēloņi?
1. Nepilnīga darba organizācija.
Darba procesiem jābūt caurspīdīgiem un darbiniekiem saprotamiem. Ja biznesa procesi ir skaidri definēti, nav vietas neskaidrībām - organizācija darbojas nevainojami.
2. Neskaidri pienākumi.
Katram darbiniekam ir jāsaprot, par kādiem uzdevumiem viņš ir atbildīgs un kas ir ārpus viņa kompetences. Ja vadītājs nevar sadalīt pienākumus starp darbiniekiem, definēt atbildības jomu, neskaidri formulē uzdevumu - tas rada konfliktus.
3. Attiecības starp darbiniekiem.
Pirmkārt, tiek sagaidīts, ka darbinieki veiks savas funkcijas, taču nav iespējams liegt viņiem sazināties par personiskām tēmām vai veidot viedokli vienam par otru. Gadās, ka cilvēki nepiekr...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.