SOCIĀLĀ PSIHOLOĢIJA. GALA PĀRBAUDĪJUMS.

SOCIĀLĀ PSIHOLOĢIJA
GALA PĀRBAUDĪJUMS.
3.situācija.
Nereti darba organizācijās ir satopami konflikti, kuri traucē efektīvam darbam, kādi iespējami konfliktu veidi darba organizācijās? Ko vadītājs/līderis var darīt, lai mazinātu neefektīvus konfliktus?
Jautājumi analīzei:
Kādi ir dotās problēmas iespējamie cēloņi?
1. Nepilnīga darba organizācija.
Darba procesiem jābūt caurspīdīgiem un darbiniekiem saprotamiem. Ja biznesa procesi ir skaidri definēti, nav vietas neskaidrībām - organizācija darbojas nevainojami.
2. Neskaidri pienākumi.
Katram darbiniekam ir jāsaprot, par kādiem uzdevumiem viņš ir atbildīgs un kas ir ārpus viņa kompetences. Ja vadītājs nevar sadalīt pienākumus starp darbiniekiem, definēt atbildības jomu, neskaidri formulē uzdevumu - tas rada konfliktus.
3. Attiecības starp darbiniekiem.
Pirmkārt, tiek sagaidīts, ka darbinieki veiks savas funkcijas, taču nav iespējams liegt viņiem sazināties par personiskām tēmām vai veidot viedokli vienam par otru. Gadās, ka cilvēki nepiekr...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Valsts uzdevumi un funkcijas. 39.v.

Valsts uzdevums – pienākums, kurš jāveic valstij Valsts funkcija – darbība, ar kuru tiek veikts kāds konkrēts valsts uzdevums. Lielākā daļa par valsts uzdevumiem atzīst:

Iegūstiet piekļuvi visiem +5000 izpildītiem mācību darbiem.

Par 9.90 € jūs varat:
– Pārskatīt visas mūsu arhīvā pieejamās lapas.
– Lejuplādēt jebkurus 10 failus.

Piekļuve būs aktīva 24 stundas.

Jūs varat veikt maksājumu ar jebkuru bankas karti.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.