Sociālo tīklu efektivitātes izpēte uzņēmumā FxPro Financial Services

BIZNESA VADĪBAS KOLEDŽA
Pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programma
“Studiju programmas nosaukums”

Sociālo tīklu efektivitātes izpēte uzņēmumā FxPro Financial Services
Kvalifikācijas darbs

RĪGA 2021
Anotācija
Kvalifikācijas darba autors /////veica pētījumu par tēmu „Sociālo tīklu efektivitātes izpēte uzņēmumā FxPro Financial Services”.
Pētījuma mērķis noteikt sociālo tīklu lietojuma efektivitāti FxPro Financial Services un izvēlēties atbilstošāku.
Darba struktūra: darbs tika izstrādāts trīs daļās, kur pirmā ir teorētiskās analīzes daļa, otrajā daļā sniegts FxPro darbības raksturojums.
Trešajā daļā - empīriskajā, izmantojot kvalitatīvo un kvantitatīvo pētniecības metodi, tika noteikta situāciju sociālo tīklu izmantošanas jomā, veikta respondentu aptauja.
Pētījuma galvenie secinājumi: pēc Portera 5 konkurences spēku analīzes FxPro negatīvi ietekmē: jaunpienācēji; produkta aizstājēji; konkurenti. Daļēji negatīvi ietekmē piegādātāji.
Pētījuma rezultātā izvirz...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Ārsta profesionālā ētikas raksturojums

Ar pārliecību var apgalvot, ka cilvēces rakstītās vēstures laikā un pasaulē, ārsta esamībai vienmēr ir tikusi piešķirta īpaša nozīmība. Cilvēki dodas pie ārsta, lai saņemtu

Working capital management

Rarely are firms started for reasons other than profit. In order to improve the effectiveness of their operations, businesses examine a variety of financial metrics.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.