Sociālo tīklu efektivitātes izpēte uzņēmumā SIA “Zemturi ZS”

Anotācija
Darba autors ir ..............................
Kvalifikācijas darbs: “Sociālo tīklu efektivitātes izpēte uzņēmumā SIA „Zemturi ZS”.
Lai uzņēmums varētu pildīt savas funkcijas gan pašlaik, gan perspektīvā maksimāli efektīvi, nepieciešama tā pārdomāta vadīšana un, ņemot vērā mūsdienu tendences, arī aktīva, produktīva komunikācija ar esošajiem un potenciālajiem klientiem. Statistika liecina, ka viens no izmantojamākajiem komunikācijas kanāliem pašlaik ir sociālie tīkli.
Darba mērķis: izvērtējot teorētisko aspektus, no praktiskā viedokļa analizēt SIA "Zemturi ZS" sociālo tīklu efektivitāti, gala rezultātā izstrādājos priekšlikumus to uzlabošanai, attīstībai.
Lai sasniegtu darba mērķi, tika izpētīta un analizēta dažāda veida teorētiskā literatūra, informācija, statistika, kas tieši un netieši saistīta ar sociālajiem tīkliem, konkrēto pētāmo uzņēmumu.
Kvalifikācijas darba praktiskajā daļā autors pētīja uzņēmuma darbības sociālo tīklu uzturēšanas jomā, kā arī iespējas tās uzlabot.
K...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

1. kontroldarbs 19052023

(pareizas var būt arī vairākas atbildes) Kādu informāciju ir jāsniedz (pārzinim pēc savas iniciatīvas) datu subjektam, ievācot no viņa datus? Pārziņa nosaukumu un adresi; Personas

Globalization trends

Globalization trends, which are observable with the advancement of technology, blur the boundaries between nations: people travel more, seek employment abroad, and move their country

Muitas darbība Latvijas pastā

IEVADS Starptautiskie pasta sūtījumi mūsdienās, pateicoties plaši izplatītajai interneta tehnoloģiju intensīvai attīstībai, kļūst par vienu no ērtākajiem un izplatītākajiem veidiem, kā fiziskām personām pārvietot preces

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.