Solaris

Pašā sākumā izcilais poļu rakstnieks Staņislavs Lems (1921-2006) sarakstīja romānu „Solaris”(1961). Un 1972. gadā krievu kinorežisors Andrejs Tarkovskis (1932-1986) nolēma radīt „Solaris” mākslas filmu, kura bija viena no viņa astoņiem darbiem. Šim režisoram ir raksturīgas vairākas lietas, ar ko viņa filmas ir tik īpašas un atpazīstamas: plūstoši, gari kadri (ainavas); hipnotizējoši kadri; raksturīgas dvēseliskās un metafiziskās tēmas; konvencionāls dramatiska struktūra; ļoti spilgta kinematogrāfija; motīvi: sapņi, atmiņas, bērnība, atspulgi, tēli, kas uzrodās tuvplānos pēc ilglaicīga kameras slīdējuma. Andrejs Tarkovskis atzinās kādā intervijā, ka filma Solaris viņam vismazāk patika no visām viņa uzņemtajām filmām. Es, protams, domāju savādāk, jo man tik tiešām patika tieši šī filma.
Kāpēc izvēlējos tieši šo filmu?
Esmu mistikas, fantastikas un šausmu filmu žanra cienītāja. Šīs mākslas filmas žanri ir vairāki: drāma, mistika zinātniskā fantastika un pat nedaudz no romantikā žanra. Šīs...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Valsts uzdevumi un funkcijas. 39.v.

Valsts uzdevums – pienākums, kurš jāveic valstij Valsts funkcija – darbība, ar kuru tiek veikts kāds konkrēts valsts uzdevums. Lielākā daļa par valsts uzdevumiem atzīst:

Iegūstiet piekļuvi visiem +5000 izpildītiem mācību darbiem.

Par 9.90 € jūs varat:
– Pārskatīt visas mūsu arhīvā pieejamās lapas.
– Lejuplādēt jebkurus 10 failus.

Piekļuve būs aktīva 24 stundas.

Jūs varat veikt maksājumu ar jebkuru bankas karti.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.