Stresa vadīšanas trenings

Eksāmena darba uzdevumi
Izveidot psiholoģiskā treninga-semināra programmu vienai dienai, ko varētu izmantot organizācijā.
Stresa vadīšanas trenings
2021
Saturs
Ievads 3
Teorētiskais problēmas pamatojums 4
Treninga programma 5
Nobeigums 10
Literatūras saraksts 11
Ievads
Šobrīd studenti ir tā sabiedrības daļa, kas visbiežāk īsteno negatīvo veselības uzvedību un cieš no stresa vairāk, nekā parēja populācija. Kā ir zināms, stress ietekmē cilvēka veselību. Studenti, kas izjūt vairāk stresa biežāk izmanto neadaptīvus stresa pārvarēšanas metodes un izvēlās veselības riska uzvedību Savukārt, adaptīvas vai uz problēmu orientētas stratēģijas ir saistītas ar veselības aizsardzības uzvedību. Tādējādi, ir aktuāls jautājums par stresa pārvarēšanas stratēģiju un veselības uzvedību izglītošanu un to efektīvu pielietošanu studentiem.
Treningi palīdzēs studentiem saņemties sessiju laikā, pārvarēt negatīvās emocijas un uztraukumus, un tikt galā ar vairākām problēmām arī patstāvīgajā un profesionālajā da...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Ārsta profesionālā ētikas raksturojums

Ar pārliecību var apgalvot, ka cilvēces rakstītās vēstures laikā un pasaulē, ārsta esamībai vienmēr ir tikusi piešķirta īpaša nozīmība. Cilvēki dodas pie ārsta, lai saņemtu

Working capital management

Rarely are firms started for reasons other than profit. In order to improve the effectiveness of their operations, businesses examine a variety of financial metrics.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.